sneznoe.com

Лікар з телевізора Олена Малишева перестала бути схожою на себе через ... Я від неї такого не очікувала.Лікар з телевізора Олена Малишева перестала бути схожою на себе через ... Я від неї такого не очікувала. /  знаменитості

"Лікар з телевізора" Олена Малишева вчить всіх бути здоровими, красивими і худими. Вона ніколи не приховувала, що відвідує косметолога, і це нормально, адже вона особистість публічна і потрібно особливо добре стежити за собою. Доктор медичних наук навіть порадила уколи краси всім жінкам, щоб якомога довше зберегти молодість. Однак недавні фото і відео телеведучої збентежили шанувальників.

За останні півроку зовнішність провідною набула нових рис. Детальніше про те, що ж так вплинуло на зовнішність Олени Малишевої, а також про те, що потрібно знати всім, хто збирається омолодитися за допомогою уколів, розповість редакція "Так просто!".

Уколи краси для обличчя

"Щороку роблю ін'єкції ботокса і філерів. Ці ліки зробили революційний переворот, давши можливість жінкам не старіти до похилого віку. Краще заощадити на їжі, але дати собі можливість виглядати молодо і красиво", - говорила Олена Малишева в одному з інтерв'ю.

Шанувальники відзначили, що ще влітку Олена Малишева виглядала набагато природніше: у неї були помітні зморшки, овал обличчя виглядав інакше, а також була присутня міміка. Але при цьому вона виглядала добре і доглянуто.У вересні фігуристка Ірина Слуцька виставила в своєму блозі фото в повний зріст з Оленою і підписом: "Посміхаємося!". Однак міміка телеведучої викликала у користувачів Мережі подив.

А недавно телеведуча Олена Малишева опублікувала на своїй сторінці відео, в якому вона розповідає про особисті досягнення в схудненні. Особа телезірки нагадує маску. Здається, що змінився рельєф особи, з'явилися опуклі вилиці.

Лоб у неї тепер не рухається зовсім. Ймовірно, це наслідок косметологічних втручань, зокрема, ін'єкцій ботокса. Особа виглядає опухлим і пластиковим. Так що, швидше за все, з уколами краси пора закінчувати або зробити тривалу перерву.

У мене - МІНУС 1 кг 300 г !!! Ура! Повернулася перша частина віри в себе! Сьогодні у мене звичайне харчування. У мене мої коробочки - тижнева експрес дієта Олени Малишевої. Якщо у вас її немає, не турбуйтеся. Переходьте на нормальне харчування. Чотири - п'ять - шість разів на день, обсяг порції 200 -250 грамів. Калорійність дня 1200 ккал. 2 л води.

Допіс, Поширення Олена Малишева (@ malysheva.live) 19 Січ 2018 р. про 10:46 PST

У підтримці молодості і краси завжди потрібно керуватися холодним розумом.Почуття міри в цій справі - головне. А також важливо знайти фахівця, який зможе грамотно підібрати препарат і дозу, щоб не перетворити тебе з людини на живу ляльку. Крім загальноприйнятих протипоказань, є й інші, про яких мало хто згадує.

Запам'ятай: у жінок, що відрізняються активною і виразною мімікою, уколи ботокса можуть привести до формування нових зморшок в інших місцях. Після втрати рухливості одних груп м'язів їх функції беруть на себе інші. При проведенні ін'єкцій з метою зменшення пітливості іноді спостерігається незначне збільшення потовиділення на інших ділянках тіла.

Робити ін'єкції ботулотоксину в області обличчя протипоказано, якщо протягом менш 3 місяців були перенесені пластичні операції або присутній виражений гравітаційний птоз тканин. При опущенні шкіри обличчя введення ботокса може негативно позначитися на зовнішності і ще більше погіршити наявні проблеми.

Коригувати мімічні зморшки ботоксом в області очей і перенісся можна при високому ступені міопії, грижах в області верхніх і нижніх повік.

Якщо бажаєш зробити ін'єкції ботокса, проконсультуйся з декількома лікарями. Також не вибирай велику дозу і не повторюй процедуру частіше, ніж через рік.Адже препарат з часом повністю розчиняється і виводиться організмом, тому можливий зворотний ефект. Ускладнення, як правило, виникають внаслідок неправильного підбору дози і місць ін'єкцій, неякісного препарату або недотримання жінкою рекомендацій косметолога після процедури.

Не гай голову в гонитві з красою! Розкажи нам в коментарях, чи робила ти уколи краси, а також поділися корисною статтею зі своїми подругами в соцмережах!