sneznoe.com

Винахід майбутнього унікальний апарат допоможе знайти приховану вену! Більше ніяких мук.Винахід майбутнього унікальний апарат допоможе знайти приховану вену! Більше ніяких мук. /  хвороби

Чи доводилося тобі бувати в ситуації, коли медсестра, роблячи багаторазові проколи, марно намагається зробити ін'єкцію внутрішньовенно або взяти кров для аналізу. Приємного тут мало, причому і для пацієнта, і для медпрацівника ... А бувають адже випадки, коли рахунок йде на хвилини!

уколи внутрішньовенно

Дійсно, пацієнтам, у яких судини не надто проступають під шкірою, поставити крапельницю або зробити укол - реальна проблема.

Прилад, про який піде мова в цій статті, - справжній прорив в медицині. він дозволяє робити уколи внутрішньовенно з точністю снайпера!

За допомогою інфрачервоного випромінювання пристрій дозволяє отримати зображення вен і артерій і спроектувати його на шкіру, видаючи також відомості про товщину, формі і глибині їх залягання.

Особливе значення нові технології мають для донорських центрів і дитячих клінік, де точність і швидкість проведення процедури особливо важлива. Прилад дозволяє істотно скоротити час пошуку вени і знизити травмуванню тканин.

Будемо сподіватися, що незабаром таким корисним девайсом будуть оснащені і наші медичні установи ... А що думаєш ти щодо приладу для пошуку вен? Поділися своїми враженнями!