sneznoe.com

Як зробити круту укладку за допомогою звичайної футболки звучить абсурдно, але це працює!Як зробити круту укладку за допомогою звичайної футболки звучить абсурдно, але це працює! /  волосся

Жінки завжди витрачають багато часу на створення зачіски вранці, тому що завжди хочуть бути на висоті. Для того щоб ти виглядала завжди чудово і не витрачала на це багато зусиль і часу, "Так просто!" підготував для тебе невеликий лайфхак, за допомогою якого можна отримати прекрасну зачіску, практично нічого не роблячи зі своїм волоссям.

Дівчину з цього відео звуть Доната і вона покаже тобі, як можна зробити круту зачіску на кожен день за допомогою звичайної футболки і декількох засобів для волосся. Все, що вона робить, - одягає на мокре волосся футболку і лягає спати, а вранці отримує прекрасні кучері.

Переконайся в цьому сама!

Як зробити зачіску за допомогою футболки

Цей спосіб допоможе тобі швидко збиратися на роботу, і ти не будеш ламати голову над тим, що зробити на голові, навіть якщо ти дуже сильно поспішаєш. Випробуй цей метод створення зачіски за допомогою футболки на собі і розкажи про нього своїм подругам!