sneznoe.com

11 істин від Пауло Коельо. Джерело мудрості, який допоможе тобі встати на шлях щастя.11 істин від Пауло Коельо. Джерело мудрості, який допоможе тобі встати на шлях щастя. /  знаменитості

Пауло Коельо - один з найпопулярніших письменників сучасності. Хтось обожнює його книги і називає їх джерелом мудрості, хтось критикує. Його книги розходяться мільйонними тиражами. У них читачі знаходять відповіді на свої питання, вчаться бути щасливими і дивитися на повсякденні речі під іншим кутом.

Ми підібрали для тебе 11 кращих цитат цього знаменитого письменника, які, можливо, допоможуть тобі дізнатися щось важливе для себе.

Цитати Пауло Коельо

"Завжди говори те, що відчуваєш, і роби те, що думаєш! Мовчання ламає долі ..."

"Якщо людина твій - то він твій, а якщо його тягне ще кудись, то ніщо його не втримає, та й не варто він ні нервів, ні уваги".

"Мрії живлять нашу душу, так само як їжа живить тіло. Скільки б раз в житті нам не довелося пережити крах і бачити, як розбиваються наші надії, ми все одно повинні продовжувати мріяти".

"Дитина може навчити дорослого трьом речам: радіти без всякої причини, завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму".

"Все завжди закінчується добре. Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець".

"Дійшовши до кінця, люди сміються над страхами, мучівшімі їх на початку".

Сам Пауло, незважаючи на свою славу, залишився простодушним, відкритим і близьким до читача. Ці 11 порад підкреслюють його відкритість. Вони актуальні для всіх людей незалежно від статі, віку та виду діяльності.

книги популярного автора гріють серце і допомагають людині усвідомити багато речей у житті.

Поділися з друзями цими чудовими цитатами!