sneznoe.com

12 дієвих порад для схуднення від людей, яким це вдалося.12 дієвих порад для схуднення від людей, яким це вдалося. / мотивація

В наш час проблема зайвої ваги актуальна для багатьох. Люди усвідомлюють, що це питання треба вирішувати якомога швидше, щоб уникнути проблем зі здоров'ям. Але взяти себе в руки і почати найважче.

Тому ми зібрали 12 історій сильно схудлих людей, щоб вони надихнули своїм прикладом тих, хто не може зібратися з силами. Ці поради працюють, потрібно просто прикласти трішки зусиль.

Поради від людей, які сильно схудли

 1. Не квапся, почни з малого
  Сигне Хеффернан, схудла на 57 кг за 2 роки: "Все почалося з пішої прогулянки на роботу. Я проходила близько 6 кілометрів. Через 6 місяців я перейшла на здорове харчування. Потім цілий рік відвідувала спортзал. Моя порада: починай з малого. Роби спочатку те, що в твоїх силах".
 2. Прислухайся до свого організму
  Хантер Монтгомері, який скинув 48 кг за 1 рік: "В Інтернеті існує дуже багато інформації про тренування і дієтах. Але слід пам'ятати про те, що кожна людина індивідуальність. Підбирай тільки те, що підходить тобі. Твій організм сам знає, що йому потрібно".
 3. Займайся тим, що подобається
  Олівія Салліван втратила 45 кг за 1 рік: "Мені порадили займатися кардіотренуваннями, але мені це було не до душі, та й дуже важко. Я стала рідше тренуватися.Але потім я познайомилася з силовими тренуваннями і зрозуміла, що це як раз для мене. Через деякий час я закохалася в бокс і стала викладатися на всі 100%. Займайся тим, що тобі подобається. Це більш ефективно ".
 4. Необов'язково відразу відвідувати тренажерний зал
  Діана Носгаард, що скинула 41 кг за рік: "Багато хто не відвідують спортзал через комплексів. Я не була винятком. Тому я почала з піших прогулянок і занять вдома. Вже через 9 місяців, після того як сором пройшло, я була готова підкорювати спортзал".
 5. З кожним тренуванням буде легше
  Джекі Канків схудла на 32 кг за 2 роки: "Перше тренування була жахливо важкою. Хотілося все кинути. Але я взяла себе в руки і помітила, що з кожним тренуванням мені стає легше. Не можна кидати - потрібно боротися".
 6. спробуй подорожувати
  Гаріндер Пабло, який скинув 32 кг за 3 роки: "Я змінив свій спосіб життя. Тепер я ніколи не проміняю активні подорожі на просиджування вечорами біля телевізора з курячими крильцями і піцою".
 7. Знайди підтримку
  Заарії Рігер розпрощався з 24 кг за рік: "Підтримка оточуючих діє. Мої батьки були зі мною під час мого першого марафону.Моя дівчина, яка стала моєю дружиною, захоплювалася моїм завзятістю. Один друг займався зі мною разом. Без них у мене б нічого не вийшло ".
 8. Геть шкідливі звички
  Тімоті Рід схуд на 46 кг за 1,5 року: "Найважче було розпрощатися зі шкідливою їжею, особливо з цукром. Але я навчився харчуватися правильно і підраховувати калорії, з того моменту моє життя змінилося".
 9. Порадься з фахівцем
  Ванесса Нельсон скинула 32 кг за 5 місяців: "У мене було багато страхів, що стосуються схуднення. Думка про це лякала мене. Але психолог допоміг мені впорається з тривожним розладом. І процес скидання ваги рушив з місця".
 10. Змагайся з друзями
  Дженн Флорес схуд на 27 кг за 16 місяців: "Я захотіла пробігти п'ятикілометровий марафон. Розповіла про цю ідею своєму другові. Він вирішив бігти зі мною. Кожен день перед великим забігом ми займалися на пляжі. Ми посперечалися, хто прибіжить першим. Це мотивувало мене займатися частіше".
 11. Винагороджувати себе за перемоги
  Афіна Гарса схудла на 84 кг за 2,5 року: "Винагороджувати себе, навіть за маленькі перемоги. Тільки не за допомогою їжі. Я після кожного вдалого зважування купую собі туфлі, наряд або біжутерію".
 12. Приймай невдачі спокійно
  Келлі Гейстлер розпрощалася з 56 кг за рік: "Я набрала зайву вагу, так як боліла вірусною інфекцією і приймала стероїди. Але після одужання я знову почала працювати над своєю вагою і схудла на 56 кг. У мене не відразу вийшло скинути вагу, але я сприймала невдачі спокійно".

Ці люди гідні поваги. Вони не склали руки і зуміли впоратися зі своєю проблемою. Візьми їх рекомендації на озброєння, так як вони дійсно працюють.

Поділися з друзями цими 12 корисними порадами!