sneznoe.com

Блискучі поради від Ів Сен-Лорана. Все, про що він говорив, до сих пір актуально!Блискучі поради від Ів Сен-Лорана. Все, про що він говорив, до сих пір актуально! /  Дизайн

Моді необхідний художник! Ів Сен-Лоран малював з тих самих пір, як навчився тримати олівець. Уже в 8 років він наряджав в власноруч склеєні костюми маленьких ляльок для іграшкового театру, винаходив декорації зі старих ганчірок і взагалі розважався як міг. Мріючи стати справжнім творцем, Ів прославився, коли йому виповнилося 17: розроблений ним проект маленького чорного плаття виявився кращим на солідному конкурсі, обійшовши варіант Карла Лагерфельда.

Молодого дизайнера запросив до себе на роботу Крістіан Діор, і так почалася кар'єра модельєра, якого потім прозвали Король-сонце. Завдяки Іву Сен-Лорану в моду увійшов стиль унісекс, стерлася чітка грань між чоловічим і жіночим одягом.

У смокінгах, високих чоботях і брюках жінки стали почувати себе вільніше і впевненіше. 40 років цей дивовижний чоловік працював на терені моди, вкладаючи безмежну любов в те, що робить. Його ставлення до речей, жінкам і життя в цілому вражає!

  1. Найелегантніші наряди повинні бути чорними, без всяких сумнівів. Чорний колір захоплював Іва Сен-Лорана. Він не був прихильником великих, блискучих прикрас, і цього у нього варто повчитися багатьом сучасним жінкам. Окуляри з широкою чорною оправою - його улюблений аксесуар.Ів обожнював сонячні окуляри і рекомендував доповнювати ними наряди. Крапля духів, на думку Сен-Лорана, значить більше для образу, ніж дорогі прикраси з дорогоцінних металів.
  2. Гардероб - це стиль життя. Якщо людина серйозно захоплюється своїми нарядами, він завжди повинен бути напоготові: випадковий погляд на вітрину може виявитися фатальним і нова річ неминуче буде куплена. Ів любив піджаки і радив носити їх не тільки чоловікам, але і жінкам. Різкі лінії в одязі, незвичні пропорції - ознака авангардного погляду не тільки на одяг, але і на спосіб життя. Те, що ти робиш і що носиш, має перебувати в гармонії.
  3. Досконалість - ось до чого потрібно прагнути. Ів Сен-Лоран не гнався за сенсаціями і нововведеннями, він ретельно працював, створюючи унікальні речі і заглиблюючись у тонкощі справи. Його одяг був не тільки естетично досконалої - Ів цінував практичність. Особливі почуття дизайнер відчував до джинсів: "У них є вираз, скромність, сексуальна привабливість, простота - все, на що я сподіваюся в моєму одязі".
  4. Одягайся як людина. "Мені фізично боляче бачити жінку, яка своїми руками перетворила себе в жертву моди і виглядає смішно і дивно". Сен-Лоран був не тільки законодавцем моди і яскравим представником богеми. Він цікавився життям і мистецтвом в різних проявах! Створивши костюми для фільму Луїса Бунюеля" Денна красуня ", художник подружив французьку моду і світове кіно назавжди. Обмежений людина не може бути красивим за визначенням, вважав Ів.
  5. "Найкраща одяг для жінки - це обійми люблячого її чоловіка. Але для тих, хто позбавлений такого щастя, є я!" Сен-Лоран став першим нарцисом в світі моди: ця людина вмів любити себе. Випустивши лінію парфумів, названих на честь себе, він знявся для реклами абсолютно голий. Дуже провокаційний крок в 1971 році ...

    Ів переконливо радив всім жінкам не шукати щастя в любові, яка має властивість проходити і часто буває нещасною. Набагато простіше регулярно радувати себе новим одягом і косметикою, а любов отримувати як приємний бонус.

  6. Сліпуче плаття не надягають двічі. Ів Сен-Лоран радив не шкодувати гроші на вбрання, якщо плануєш відвідати дуже важливий захід. Відчувати себе комфортно і виглядати не гірше за інших - святе правило. Жінка - прекрасна істота, цього не заперечував дизайнер, який ввів моду на андрогінність і переодел жінок в штани. Закохана жінка - поза конкуренцією ...

Смерть Сен-Лорана стала кінцем прекрасної епохи для світу французької моди. Але його фірмові прийоми, такі як сукні у вигляді трапецій і смокінги для жінок, до сих пір користуються небувалою популярністю. "Я був би щасливий в раю лише за умови, що ангели одягнені зі смаком і носять свої німби з витонченим нахилом", - висловив своє ставлення до життя і смерті геніальний дизайнер.

Поділися з подругами радами іменитого кутюр'є, їм варто це дізнатися!