sneznoe.com

4 правила для підтримки ідеальної фігури від Гвінет Пелтроу.4 правила для підтримки ідеальної фігури від Гвінет Пелтроу. / знаменитості

Не дивно, що Гвінет Пелтроу визнали іконою стилю, Адже ця актриса завжди справляє своєю появою справжній фурор. Проте вона вважає, що кожна жінка гідна притягувати захоплені погляди, головне - трохи постаратися.

Пропонуємо тобі ознайомитися з правилами, які допомагають Гвінет Пелтроу мати красиве тіло після 40.

Секрети краси від Гвінет Пелтроу

 1. Без фанатизму
  Актриса стверджує, що не варто постійно відмовляти собі в улюбленій їжі. Іноді можна дозволити собі з'їсти солодке або калорійне блюдо. Після цього потренуйся більш інтенсивно або проведи день активно.
 2. Починай день правильно
  З ранку Гвінет випиває чашку кави з молоком. Потім вона починає тренування. На сніданок актриса воліє смузі з фруктів або овочів.
 3. Рух це життя
  Не варто забувати про фізичні вправи. Нехай це будуть навіть найпростіші тренування, але ефект від них обов'язково дасть про себе знати. Постарайся знайти час для занять, адже все в твоїх руках!
 4. Налаштуйся на позитив
  Гвінет стверджує, що під час сміху задіяні групи м'язів, які складно коригувати навіть спортом.Не забувай, що позитивні емоції впливають на твоє фізичне здоров'я і зовнішній вигляд.

Актриса вважає, що будь-яка жінка повинна пишатися своїм віком. Жінки після 30 точно знають, чого вони хочуть від життя і можуть вигідно демонструвати свої переваги.

Гвінет радить менше вдивлятися в дзеркало і більше часу проводити з користю для себе. Нехай ці маленькі секрети стануть стимулом для тебе, щоб виглядати ще краще. Не забудь поділитися з друзями!