sneznoe.com

Психолог з Великобританії Там, де дієти і спортзали безсилі! Щоб перестати переїдати ...Психолог з Великобританії Там, де дієти і спортзали безсилі! Щоб перестати переїдати ... / схуднення

Зайва вага - справжня трагедія нашого часу. І мова навіть не про людські комплексах. Справа в тому, що багато хто дійсно роблять серйозні спроби позбутися від зайвих кілограмів, проте часто це не приносить бажаного результату. Збільшити фізичне навантаження, повісити замок на холодильник, забарикадуватися і не виходити з дому? Насправді всë гранично просто. Худни як ми, худни разом з нами, худни швидше нас!

Найзнаменитіший психолог Великобританії Річард Уайзман пропонує твоїй увазі 10 секретів швидкого схуднення.

Як швидко схуднути

 1. Їж з дрібної посуду
  У двох тарілках може бути однакова кількість їжі, проте в мілкій тарілці порція здається візуально більше. Одним словом, менше блюдо - менше порція.
 2. Якщо ти правша - учись є лівою рукою, і навпаки
  Це стосується як закусок, як і основного прийому їжі. Обсяг з'їденої порції зменшується на 20%!
 3. Пий з високих тонких склянок
  На перший погляд здається, що в короткий широкий стакан вміщається менше рідини, ніж в високий тонкий. Однак це не більше ніж ілюзія, оскільки обсяг першого насправді більше!
 4. Повісь дзеркало на кухні
  В ході психологічного експерименту перед випробовуваними поставили на стіл дзеркало і дві тарілки з корисною та шкідливою їжею. Як виявилося, під впливом дзеркала люди ставали більш свідомими і віддавали перевагу здоровим продуктам. Підказка: можна наклеїти дзеркало на магніті на холодильник.
 5. Жуй жуйку, коли відчуєш голод
  Віддавай перевагу жувальних гумок з фруктовим наповнювачем, так як м'ятні або ментолові можуть змінювати смак корисної їжі.
 6. їж повільно
  Люди, які обідають швидко, - з'їдають більше. Сповільни темп і поклажі ложку (вилку) на блюдо після з'їдання кожного шматочка.
 7. Користуйся глибокими і дрібними тарілками червоного кольору
  Дослідження показали, що люди інтуїтивно з'їдають менше, якщо їжа знаходиться на червоній посуді, так як цей колір асоціюється зі знаком "стоп".
 8. Вимикай телевізор під час їжі
  Обід перед "блакитним екраном" мимоволі змушує нас з'їдати більше. Якщо ти привчити себе не дивитися телевізор під час прийому їжі, це скоротить твій обід (вечеря) на 50%!
 9. Фотографуй всю шкідливу їжу, яку збираєшся з'їсти
  Це допоможе зменшити кількість з'їдаються продуктів більше, ніж на третину.
 10. Уникай широкого асортименту страв
  Коли людина бачить величезний вибір всіляких продуктів на тарілці, він неодмінно хоче спробувати всë. Нехай на тарілці буде той же кількість їжі, але з меншим вибором сортів і різновидів.

Твої друзі до сих пір думають, що головний рецепт схуднення - в дієтах і спорті? Розірви їх стереотипи, поділившись нашої статтею. Навіть до такого делікатного питання, як переїдання, можна підійти творчо!