sneznoe.com

Чому я в 50 повинна виглядати на 30 ?! Відверто про наболіле.Чому я в 50 повинна виглядати на 30 ?! Відверто про наболіле. /  жінки

Вік жінки - справа тонка. Хтось намагається його приховати усіма правдами і неправдами, а хтось стоїчно переносить поява зморшок і перших ознак старіння.

© DepositPhotos

У кожної з нас є знайомі, які панічно бояться постаріти. А можеть, ти і сама ставишся до їх числа? Такий стан справ зачіпає Софію Чернишову - філолога, викладача і бізнес-тренера, яка, надихнувшись розповідями зрілих дам, вивела свої секрети другої молодості. У своєму авторському блозі вона висловлює думку про те, що старість для жінок може бути прекрасним часом.

© DepositPhotos

Жінки зрілого віку

Геть комплекси

"Чому я в 50 повинна виглядати на 30 ?!" - задається питанням Софія Чернишова. Адже індустрія краси тільки й знає, що маніпулювати жіночими комплексами: "Яке у вас жахливе обличчя! Ви виглядаєте на 50 років! А ось з нашої косметикою ..." І на цю вудку попалася не одна дама у віці.

© DepositPhotos

Звичайно, прагнення бути привабливішим, стверджує автор книги "Заміж у 50, або Розрив шаблону", - нормальний стан жіночого розуму. Так було завжди, в усі віки. Велика Клеопатра для збереження молодості і краси брала молочно-медові ванни (або це легенда?), І інші "багаті і знамениті" теж не відставали.При цьому, додає Софія, здоровий глузд говорить про те, що можна мати гарний вигляд, просто регулярно доглядаючи за собою, не витрачаючи гроші на супермодні процедури і косметику.

© DepositPhotos

Ніщо не обурює бізнес-тренера так, як фраза: "Мені 50, а в душі все ще 18". Вона вважає, що це просто кокетство.

"Чому ми соромимося не тільки зовнішніх ознакою старіння, а й того, що стали іншими? Чому ми не пишаємося тим, що тепер розумніше, мудріше? Що це таке -" мені в душі 18 "? Це що - робити дурниці, закохуватися не в тих людей, переживати про свою зовнішність, вірити всім підряд, бути наївною дурепою? Що в цьому хорошого? " - не припиняє дивуватися людській натурі Софія.

© DepositPhotos

"Чомусь це вважається круто." Молода душа "і" стара душа "- це що? Набиратися розуму, дорослішати, більше знати, краще розуміти себе і людей, відрізняти справжні цінності від неправдивих, мати власну думку з будь-якого приводу, не переживати через дрібниці - це і є дорослішання душі. це недоступно 18-річним. Ніхто з нас по суті не має в 50+ молоду душу з усіма описаними вище ознаками, інакше життя нас нічому не вчить ".

© DepositPhotos

Жінка наводить багато аргументів, чому стоїть не соромитися, а навпаки, захоплюватися своїм віком.

"По-моєму, пишатися треба якраз, навпаки, тим, що в 50+ ми досить розумні і мудрі, щоб не робити дурниці. А якщо доросла людина, стрімголов, кидається у вир пристрастей або пускається на авантюри, то яка ж у це заслуга, чим пишатися?

© DepositPhotos

Одного разу я побачила фото однокласниць, які відзначали 50 років після випуску свого класу. При цьому вони одяглися як учениці - в шкільні форми і білі фартухи, пов'язали галстуки і бантики, думаючи, що це смішно і весело ... На жаль, у мене, наприклад, це не викликало нічого, крім розчарування. Було не смішно, а сумно ... молодящейся, навіть жартома, жінка викликає жалість ".

На думку Чернишової зрілі жінки, в порівнянні з 18-річними, нарешті знаходять свободу. І чим старше вони, тим вільніше! Вона свято вірить, що щасливі тільки вільні люди, які дозволяють собі бути собою і жити на свій розсуд. Адже в молодості все бунтують, але залежать від батьківського слова, від думки однолітків.

© DepositPhotos

На закінчення жінка сміливо заявляє: "Скажу чесно, не хочу я свої 18. Мені зараз набагато краще живеться, тому що мої зовнішні зміни ніщо в порівнянні з внутрішніми.Вони мене радують набагато більше, ніж засмучують ознаки віку ".

© DepositPhotos

Чи згодна ти з цією думкою? Розкажи в коментарях, як ти ставишся до свого віку.