sneznoe.com

Гороскоп жіночності саме чітке визначення жіночого магнетизму по знаку зодіаку. А яка ти жінка?Гороскоп жіночності саме чітке визначення жіночого магнетизму по знаку зодіаку. А яка ти жінка? / жінки

Всі чоловіки, так і представниці прекрасної статі, заявляють, що жінка повинна бути жіночною. Ось тільки одна біда - ніхто не може пояснити, що мається на увазі. жіноча привабливість до сих пір залишається справжньою загадкою. Але астрологи внесли ясність в численні суперечки: жіночність - вона різна. У кожного знака зодіаку своя особлива.

Редакція "Так просто!" познайомить тебе з гороскопом жіночності. Але пам'ятай про те, що кожна жінка - індивідуальність, а гороскоп лише вказує на загальні риси, що об'єднують представниць одного знака.

жіноча енергетика

 1. Овен - амазонка
  Жінка-Овен бере від життя все. Вона спочатку притисне до стінки, а потім вже буде розглядати, хто саме в цей раз попався під гарячу руку. Але це не просто дикунка, а ще й дуже імпульсивна мисливиця і хитра жінка. Цілі вона досягає, а ось потім справжня паинька. Чоловіки шанують її за ясність у всьому. Вона виразно повідомляє партнеру про свої уподобання.

 2. Телець - богиня
  Дівчина-Телець любить, коли заради неї йдуть на жертви. Навіть не так, для неї це - необхідність. Вона завжди отримує від життя бажане, а декому здається чимось незбагненним.Її настрій не вгадаєш. Цим вона і притягує. Вона, як справжня богиня, то зла, то добра. Загалом, вона може створити для людини як пекло, так і рай. Все залежить від заслуг перед нею.

 3. Близнюки - німфетка
  Дуже романтична і наївна особистість. Вона наче залишилася в підлітковому віці. Ні, вона дуже розумна, у неї є сім'я, діти. Але всередині неї все життя живе бунтарка, та ще й до нескінченності мила. Ця дитяча безпосередність разом з сексуальністю просто спантеличує всіх. Навіть в старості вона буде носити косухи, попивати з подругами вино і закохуватися.

 4. Рак - мадонна
  Рак - це жінка-мати. Але не та, хто щохвилини витирає соплі і загодовує до посиніння, а та, яка вміє дійсно любити і піклуватися. І меж у цієї турботи немає і не буде: своїх близьких Рак захистить від кого завгодно. Вона завжди дуже спокійна і усміхнена, що просто кружляє голову чоловікам. Між іншим, спостереження показують, що супутники цих жінок щасливі і успішні.

 5. Лев - цариця
  Жіночність Левиці по-справжньому царствена, тому що там, де вона з'являється, миттю перестають існувати всі інші жінки.Вона завжди поводиться велично і вміло користується своїми достоїнствами. Тільки справжній король може бути супутником жінки-Лева. Решті ж вона може здатися зарозумілою і холодної. Але в цьому її родзинка. Всі хочуть її підкорити, але мало у кого це виходить.

 6. Діва - мудрець
  Діва знає, що таке справжня мудрість: це залізобетонна логіка, аналітичне мислення, істинно шпигунська спостережливість і феноменальна пам'ять. Це сильна і незалежна жінка, яка не живе ілюзіями.

  Вона самодостатня і економна, тому у чоловіків складається думка, що це відмінна господиня. Насправді меркантильність у Дів зашкалює. Але вона ж мудра, тому вміє це добре приховувати і обережно використовує свого супутника.

 7. Ваги - ангел
  Це така дівчинка-дівчинка. Вона дуже ніжна і тендітна, але весела і компанійська. Ніжне і трепетне створення, яке всі бояться образити і бажають оберігати від цього злого світу. Вона багато читає і мріє. Дуже романтична натура, яка вміє щиро радіти та тішитись. Поряд з такою жінкою чоловік завжди відчуває себе сильним.

 8. Скорпіон - жінка-вамп
  Це справжня горюча суміш: фатальна жінка, Відьма і спокусниця. Скорпіон успішно поєднує в собі всі якості, які зазвичай приписують жінкам, не роблячи при тому ніяких відмінностей між позитивними і негативними.

  Це дуже хитра і підступна жінка, яку ти, можливо, зненавидиш, але забути її ніколи не зможеш і завжди будеш захоплено про неї згадувати. Дуже часто вони бувають самотніми, адже такий характер витримає не кожен, але щось в Скорпіона все ж чіпляє.

 9. Стрілець - куртизанка
  Жінка-Стрілець дуже вміло користується своєю жіночністю. Всі свої чари вона включає, коли їй це потрібно. І буває це досить рідко. Вона вміє бути тією жінкою, про яку мріє чоловік. Така вся беззахисна і красива, повз неї неможливо пройти. Вона сміливо може залишити і Левів, і Скорпіонів позаду. У неї є таланти на всі випадки життя.

 10. Козеріг - муза
  Це мрія поета і художника. Стримана, загадкова і надихаюча. Дама-Козеріг одним своєю появою може зробити так, щоб чоловік виконав її найзаповітніші бажання. Але при цьому вона може взяти на себе і частину обов'язків чоловіки. Наприклад фінансові чи організаційні,щоб нічого не заважало йому творити.

 11. Водолій - розумниця
  Жінка-Водолій ніколи не стоїть на місці і дуже часто змінюється як зовні, так і внутрішньо. Це справжня красуня, розумниця і спортсменка. З нею ніколи не буває нудно, що дуже подобається чоловікам. Супутник ніколи не може зрозуміти, з ним вона чи ні. Вона вважає за краще жити на повну котушку і ні в чому собі не відмовляти.

 12. Риби - актриса
  Як же майстерно вона вміє грати різні ролі! Зараз ти дивишся на неї, і вона посміхається, а через мить може пожирати тебе злим поглядом. Але вона не тільки вміє змінюватися і підлаштовуватися під обставини, але і швидко вживається в роль і починає розділяти інтереси чоловіки: може вмить стати і рибалкою, і бізнесменом, і політиком. Актриса ще та.

А ти згодна з цим описом? Розкажи нам в коментарях, що на твою думку мається на увазі під жіночністю. Не забудь поділитися гороскопом зі своїми подругами в соцмережах!