sneznoe.com

Такі жінки навіть в 40 років - дівчатка! Краса, над якою час не має влади.Такі жінки навіть в 40 років - дівчатка! Краса, над якою час не має влади. /  взаємовідносини

Жінка за 40 - знову дівчинка. Дівчинка, яка багато побачила, переосмислила все по-своєму і звільнилася. Вона вільна від крайнощів, властивих підліткам, вільна від помилок, які так часто роблять молоді. Її більше не терзають забобони і стереотипи - нарешті вона зрозуміла, що треба не намагатися відповідати комусь, а жити своїм життям!

Чому жінки за 40 незрівнянні

Ця своя, власна життя, про яку вона завжди таємно мріяла - вже прийшла. Тут є місце новим захопленням, цікавим і корисним заняттям, людям, які по-справжньому цінують цю мудру жінку з характером дівчинки. Все те, чого вона так боялася, до 40 років вже відбулося з нею - життя не завжди підносить приємні подарунки.

Тепер боятися більше нічого, можна сміливо ступати в новий світ. Нічого навколо не змінилося - але змінилася сама суть жінки, вона бачить все свіжим поглядом; оновлена, вона чіпляється за будь-яку красу навколо і шукає в ній натхнення. Це натхнення робить саму жінку-дівчинку шалено привабливою для оточуючих.

Кар'єра, успіх, вигідне соціальне становище - все це перестало хвилювати пробудившуюся дівчинку.Вона знає, що найважливіші люди - поруч, і не розпорошується на тих, хто не заслуговує її уваги і турботи. Як і раніше, вона цінує оточуючих. Але що більш цікаво, нарешті вона навчилася цінувати себе! Цінувати себе повністю і беззастережно.

Вона любить своє тіло саме таким, яким воно є, з усіма особливостями. Ця тиха, спокійна любов до себе і впевненість у власній привабливості обеззброює - жінка захоплює багатьох і приймає це як належне. Вона знає, що зовнішня краса неможлива без внутрішньої гармонії і самодисципліни, вона прийшла до цього, випробувавши тисячі методів стати красивіше ...

Нарешті вона відчула, що таке нестримний сміх і як можна бути розслабленою в компанії незнайомих людей. Постійна напруга, яке переслідувало її всі ці роки, вже не має значення. Її не відвідують дурні думки про пластичну операцію - то, що жінка задоволена своїм тілом, працює краще дієт і спортзалів.

Відкриваючи все нові і нові горизонти цього прекрасного світу, вона все встигає, нікуди не поспішаючи і насолоджуючись кожною миттю. Прийшов час носити різні наряди, які подобаються саме їй, вона не прагне до безособової моді. Жінка за 40 знає, що їй подобається, тому відчуває щастя від найпростіших речей.

Вона може розповісти будь-кому, що секрет радості і краси вже є всередині кожної людини. Нічого не потрібно придумувати і шукати. Але - і це робить їй честь - навчена жінка не роздає рад і не вчить нікого життя ... Чим би вона не займалася - йогою, малюванням, приготуванням їжі, вишиванням - все це частина її самої.

Жінка знає, як бути дівчинкою, зворушливою і ніжною, одночасно з цим вона має дивну мудрістю, яка прийшла разом з різноманітним життєвим досвідом. Вік більше не має на неї впливу, і вона сяє, показуючи всім, як перемогти час.

Вічна молодість - це частина тебе. Живи своїм життям.