sneznoe.com

Дослідження показали, що жінки з великими сідницями здоровіше і розумніші. І ось чому ...Дослідження показали, що жінки з великими сідницями здоровіше і розумніші. І ось чому ... / жінки

Вчені з Оксфордського університету виявили, що жінки з видатною попою мають відмінне здоров'я і набагато розумніші за своїх ровесниць без таких форм. До таких висновків дослідники прийшли після обстеження 16 тисяч представниць прекрасної статі!

Редакція "Так просто!" зібрала 7 вагомих аргументів чому жінки з великими сідницями здоровіше і розумніші. Причини вражають!

Жінки з великими попами

 1. Як виявилося, велика попа є не тільки об'єктом захоплення чоловіків, але і допомагає запобігти діабету і серцеві захворювання.

  Жінки з пишними формами мають більш низький рівень холестерину, а гормони, що відповідають за переробку цукру, виробляються у них набагато краще.

 2. Результати дослідження виявили: у жінок із широкими стегнами народжуються розумніші діти!

  Даному явищу сприяє велику кількість омега-3 жирних кислот, які накопичуються в сідницях і використовуються при розвитку мозку у плода. Крім того, виносити і народити дитину жінці з широкими стегнами набагато простіше, ніж узкобедрой.

 3. За словами професора Константіноса Манолопулос, який очолює команду вчених Оксфордського університету, "у панянок з великими, ніж зазвичай, сідницями нижчий рівень холестерину і глюкози в крові".
 4. У дівчат з великими сідницями в нормі кількість гормонів лептину та дінопектіна. Вони регулюють вагу і запобігають захворювання шлунка і кровоносних судин, а найголовніше - поява діабету.
 5. Підшкірно-жировий прошарок в сідницях затримує жирові частинки і сприяє здоров'ю серця.
 6. Новаторські дослідження Піттсбурзького і Каліфорнійського університетів показали, що у представниць прекрасної статі з більш широкими стегнами велика тривалість життя.
 7. Жінки, чиї сідниці більше середнього, хворіють рідше власниць більш скромних форм. Ця закономірність вірна лише стосовно панянок з великими сідницями, але ніяк не страждають ожирінням.

Дослідники говорять, що якщо твоя фігура нагадує за формою плід груші, то ти на правильному шляху. Фігура, схожа на яблуко, - явна ознака того, що пора зайнятися собою і своєю фізичною формою.

Як бачиш, масивна "п'ята точка" хороший показник міцного здоров'я і навіть розуму. Виходить, що дівчата, качають попу і намагаються походити на Кім Кардашьян,роблять це заради здоров'я ...

Бажаємо тобі ні при яких обставинах не забувати про себе і проявляти любов до свого тіла і душі. Якщо тобі була корисна ця стаття - не забудь поділитися нею з подругами.