sneznoe.com

Блогерша-хуліганка на своєму прикладі довела, що бути худою вже не модноБлогерша-хуліганка на своєму прикладі довела, що бути худою вже не модно /  жінки

Бути худий стає все менш популярно. Актуальний тренд підтримують блогерша з нестандартними фігурами. Все частіше модних дизайнерів на створення колекцій надихають шикарні жінки з пишними формами. Тенденція виражати індивідуальність дає можливість жінкам отримувати задоволення від життя, перебувати в гармонії з собою і не гнатися за відфотошоплений ідеалом.

Жінки з пишними формами

Однією з таких прекрасних, надихають і органічних особистостей є американська модель Кеті Стуріно - спритна пародистка, чарівна і смілива Пампушка, до того ж ще і бізнесвумен!

У 2015 році вона завела власний модний блог в Instagram, коли усвідомила, що жінкам з пишними формами ніде черпати натхнення для створення стилю. "Мене раптово осінило, що повних молодих жінок багато, а прикладів, як одягнутися красиво і модно, - мало", - згадує Кеті.

Щаслива власниця 54-го розміру, Стуріно навчилася приймати і любити своє тіло, що допомогло їй набути впевненості в собі і щастя. Свого блозі вона наочно демонструє, що життя дівчини з апетитними формами не обов'язково повинна бути сумною, нудною і безнадійною.

Дівчина одягається з урахуванням останніх тенденцій моди і живе повним життям. Нещодавно вона серйозно захопилася копіюванням зірок екрану і шоу-бізнесу. Об'єктами для наслідування Кеті навмисно вибирала худорлявих жінок. Жартуючи таким чином над світом моди, вона довела, що модні і стильні речі можуть незрівнянно сидіти і на дамі великого розміру.

Ідея була прийнята публікою на ура. Без особливих зусиль Кеті зібрала майже 150 000 вірних передплатників. І ця цифра зростає. Красуня настільки відповідально підходить до своєї творчості, що навіть підбирає партнерів для фото. Аксесуари, пози і вираз обличчя максимально ідентичні прототипам.

Кеті викладала фотоколажі з Хейлі Болдуін, Кайлі Дженнер, Дженніфер Лоуренс і Амаль Клуні. Хітом її пародій стали знамениті молодята - принц Гаррі і Меган Маркл. "Меган - природний вибір для наслідування. Світ стежить за кожним її виходом! У неї простий і зрозумілий стиль, який приємно інтерпретувати для жінок будь-якої комплекції", - прокоментувала знімки Стуріно.

Кеті заявила в одному зі своїх постів: "Мова не про те, хто носить наряд краще. Мова про те, що будь-хто може носити що завгодно! Почніть з впевненості в собі!"

"Люди повинні приймати своє тіло таким, яке воно є, а не залежати від стереотипів і виснажувати себе дієтами, щоб догодити оточуючим", - вважає Кеті. При цьому вона відзначає, що суспільство ще не готове до таких змін і роботи попереду багато. На жаль, навіть красиві жінки з пишними формами часто вважаються непривабливими.

Здорове ставлення до власного тіла допомогло дівчині не звертати увагу на онлайн-цькування в Мережі. Її обзивали "жірухой" і "китом", закидали фразами "прикрити!", "Схудни!", "На це неможливо дивитися!". Кеті кинула виклик недоброзичливцям, опублікувавши фото, де вона гордо позує в бікіні.

Стуріно прагне розвінчати усталену думку, що розмір одягу має пряме відношення до фізичному здоров'ю. У планах Кеті і далі надихати жінок говорити і думати добре про свою зовнішність і цінувати себе такими, якими їх створила природа.

Редакція "Так просто!" дотримується думки, що привабливість і впевненість в собі не вимірюються вагою, ростом або якимись подібними категоріями: вони йдуть зсередини. Виглядати ефектно, стильно і спокусливо можуть дами і з нестандартними формами.Сподіваємося, ця стаття переконала тебе, що мода не повинна обмежуватися розміром S.

Чи подобається тобі, що старі стандарти краси поступаються місцем новим? Як вважаєш, вийде у Кеті Стуріно переконати суспільство, що повні жінки можуть бути привабливими і сексуальними? Розкажи в коментарях, що ти думаєш з цього приводу.