sneznoe.com

Сміливіше! 6 причин завести відносини з чоловіком, який набагато молодше тебе.Сміливіше! 6 причин завести відносини з чоловіком, який набагато молодше тебе. / взаємовідносини

У суспільстві існує укорінений стереотип, що заводити стосунки з чоловіком, який молодший за жінки, - аморально і неприпустимо. І, слідуючи цьому переконання, багато жінок не наважуються на такі відносини. Цілком даремно!


© DepositPhotos

Редакція "Так просто!" розповість тобі, чому не варто відмовляти собі в стосунках з молодим чоловіком.

Жінки і молоді чоловіки

7 причин, чому варто на це зважитися

 1. Цілком прагматична причина
  Як би це жорстоко не звучало, але чоловіки вмирають раніше. Це банальна статистика. Якщо ти мрієш про боргом сімейне щастя, то відносини, в яких чоловік молодший жінки будуть в самий раз. І найкраще, якщо років так на 10.

 2. сексуальна причина
  Тобі напевно відомо, що жіноча сексуальність досягає свого піку пізніше, ніж чоловіча. У парах, де чоловік і жінка однолітки, цей пік відбувається в різний час, і часто сексуальне життя при такому розкладі заходить в глухий кут. Таким чином, ідеальною парою буде зріла жінка і молодий чоловік. та й секс з молодим чоловіком може бути куди яскравіше.

 3. Соціальна причина
  Багато жінок, влаштувавши своє гніздечко зі старшим партнером, перестають займатися саморозвитком.Найчастіше вони сидять вдома, дивляться телевізор і не бажають працювати. Молодий партнер, навпаки, стимулюватиме жінку до саморозвитку, вирішення життєвих проблем та самостійності.


  © DepositPhotos

 4. психологічна причина
  Це скоріше плюс для молодих чоловіків, які заведуть відносини з жінкою постарше. Мудра жінка у віці буде більш поблажлива до чоловіка. Вона не буде влаштовувати істерики на порожньому місці, обмежувати чоловіка або вимагати чогось несосвітенного. Ніяких скандалів і розбитого посуду - ідеальний варіант.

 5. еротична причина
  У багатьох чоловіків є фантазії про жінок старшого віку. Та й жінки зупиняють свій погляд на молодих чоловіках. Так чому б не дати волю мріям і фантазіям? Мрії повинні здійснюватися!

 6. естетична причина
  Молодий чоловік мотивує жінку доглядати за собою, вона відчуває потребу виглядати краще і молодше. Якщо поруч з тобою чоловік років на 15 старше, у якого вже пивний животик, то який сенс сидіти на дієті? Можна з'їсти зайвого, та й в спортзал не ходити.

  А ось з юним кавалером таких вольностей собі не дозволиш. З молодими чоловіками і жінки виглядають молодшими!


  © DepositPhotos

Це всього лише ще одна точка зору на відносини, що може здатися досить суб'єктивною. Це не спроба змусити тебе завести такі стосунки, а всього лише список причин, чому це не так вже й страшно. Пам'ятай, що як, коли і з ким заводити стосунки - справа тільки твоє! Не варто жертвувати своїм щастям тільки через несхвалення інших людей або будь-яких стереотипів. Люби і будь щаслива!

А що ти думаєш про відносини, де жінка старша за чоловіка? Поділися з нами в коментарях!

Фото на превью depositphotos.