sneznoe.com

Ненафарбовані жінки. Їх все більше! Чому жінки масово змивають макіяж?Ненафарбовані жінки. Їх все більше! Чому жінки масово змивають макіяж? /  зовнішність

В епоху кружляють голову різноманітності косметичних засобів існує безліч стереотипів, пов'язаних з макіяжем і зовнішністю жінки. Головний з них - без макіяжу неможливо обійтися. Але нова мода на ненафарбовані заполоняє світ і навіть пробирається на простори СНД. Хоча самі жінки стверджують, що це не просто нова тенденція, а усвідомлений вибір.

Їх все більше на вулицях міст, в офісах, ресторанах ... Редакція "Так просто!" вирішила розібратися, що ж породило тотальну відмову від косметики у представниць прекрасної статі. Тренд чи революція?

Жінки без макіяжу

Мінімум макіяжу: іноді акцент робиться на очі, іноді на губи. Краса в природності і доглянутості, і то не завжди. Жінки прагнуть немає замазати всі свої недосконалості, а показати те, що є насправді. Головний девіз даного руху ненафарбованих: "Я народилася такою і буду такою ж для оточуючих". Є навіть цілий рух жінок, які перестали позбавлятися від небажаного волосся.

Раніше жінок, які нехтували макіяжем і ефектними нарядами, називали простачка, сірими мишками. Зараз же і керівник відділу може спокійно прийти на роботу в кедахі джинсах і з ледь підведеними бровами. Це зараз називається свободою вибору. Ось тільки свобода ця багатьох дратує. Адже за допомогою макіяжу жінки звикли обманювати цей світ і себе в тому числі.

У СНД з цим особливо складно. Сексуальний макіяж - це майже інстинкт. Завжди можна взяти косметичку і стати краще, ніж ти є. Вже давно все вирішили, що якщо нафарбована, значить, більш красива. А тут все правила ламають ці жінки зі своїм природним кольором обличчя, натуральними бровами і віями.

Так справа піде далі - вони і до шуб доберуться. Скажуть ще, що в шубі НЕ королева. Золото ось уже майже викинули. А ще якихось років 20 тому пара золотих кілець і ланцюжок були атрибутом привабливою, впевненою в собі жінки.

Тепер можна прийти в колектив без тоналкі, помади, прикрас, що не на підборах і в платті з кричущими рюшечками, без укладання, засмаги і золотий оправи окулярів, нарешті, не в шубі - і тебе назвуть красивою сучасною жінкою. Оцінять твій здоровий відтінок шкіри, простоту стилю, бажання не акцентувати свою жіночність зовнішньою атрибутикою. Але тебе не оцінять як жінку в класичному розумінні.

Фахівці індустрії краси кажуть, що жінки починають плювати на те, що вони жінки. Фемінізація суспільства призвела до того, що жінка хоче бути сильною, але не привабливою. Вона готова воювати, ламати стереотипи, керувати країною, а не надихати і сіяти в цьому світі прекрасне. Для неї не важливо, що чоловік бачить в ній якусь незрозумілу особина, а не свою любов. Їй важливо те, що відчуває вона.

Жінці просто так зручно. Може, за всю історію людства в ній накопичилося так багато образ на чоловіків, що вона готова відмовитися від них і бути і годувальниці, господинею і матір'ю, але тільки за допомогою нових досягнень репродуктивної медицини? Або справді жінки навчилися любити себе такими, які є?

У наш час з'являється все більше чайлдфрі - жінок, які повністю відмовляються мати дітей. Якщо заглянути в соцмережі, зараз є безліч чоловіків, які роблять собі макіяж і стають обличчям косметичних марок, носять каблуки. Природний гендерний баланс порушений, тому якщо жінки переходять на сторону чоловіків, то і чоловіки переходять на сторону жінок.

З одного боку, мінімум макіяжу - це добре для шкіри, економія грошей і часу.Але, з іншого боку, при нашій екології складно не користуватися різними косметичними засобами, адже вони не тільки маскують, а й доглядають. Так, можна жити без макіяжу, якщо шкіра без комедонов, вії довгі, щоки рум'яні ... Але це рідкість. До того ж відсутність макіяжу не робить тебе більш незалежною, а робить просто ненакрашенной жінкою.

А як ти думаєш, така тенденція - це просто самовираження або нехтування своєю жіночою природою? Розкажи нам в коментарях і поділися цікавою статтею з друзями в соціальних мережах!