sneznoe.com

Бережіть Макрон заткнула за пояс Мелані під час візиту на Близький Схід! На відміну від останньої, леді Макрон покрила ...Бережіть Макрон заткнула за пояс Мелані під час візиту на Близький Схід! На відміну від останньої, леді Макрон покрила ... /  жінки

Експерти модної індустрії не втомлюються обговорювати провальні і вдалі наряди перших леді, перемиваючи кісточки всім без винятку. Те Меланія Трамп невдало одягнулася, то Бережіть Макрон міру втратила, вибираючи довжину черговий спідниці. Остання, до слова, минулої осені побувала з чоловіком Еммануелем Макрона в Арабських Еміратах, де наочно продемонструвала, як годиться одягатися в країні з настільки суворим дрес-кодом.

І нехай подія це було давно, "Так просто!" пропонує тобі згадати і оцінити аутфіт 64-річної першої леді Франції, яка не вдарила обличчям в бруд під час ділового візиту на Близький Схід.

Дружина французького президента Макрона

Еммануель Макрон з дружиною прилетіли на Аравійський півострів для участі в церемонії відкриття Лувра Абу-Дабі в Арабських Еміратах.

64 річна Брижит Макрон прийшла на зустріч в білосніжному костюмі від Louis Vuitton, не забувши про улюблену сумочку того ж бренду. Як відомо, вона велика шанувальниця цього французького будинку моди.

Перша леді без тіні збентеження продефілювала перед фотокамерами босоніж під час візиту в знамениту мечеть шейха Зайда в Абу-Дабі, граціозно знявши перед цим коричневі туфлі-човники.

Дружина президента Франції Макрона НЕ знехтувала традиціями арабської держави і доповнила свій діловий образ широким хусткою.

На відміну від Меланії Трамп, яка під час візиту на Близький Схід принципово відмовилася покривати голову, мадам Макрон поставилася з повагою до традицій мусульманської держави і з радістю освіжила свій діловий східний образ стильної шовкової шаллю.

Без сумнівів, перша леді США була одягнена дуже скромно і вишукано, її образ був витриманий в східному стилі, але було б краще, якби вона погодилася покрити голову.

Меланія вибрала для візиту чорне вбрання з брюками, золотим поясом і золотими прикрасами. А от голову покривати відмовилася, Наслідуючи приклад Мішель Обами, федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель і інших впливових жінок.

Нагадаємо, що Бріжит Макрон затята прихильниця укорочених суконь і спідниць. Що ж, любить перша леді Франції покрасуватися дівочими ніжками ...

Жінка без частки збентеження з'являється у відвертих міні як на офіційних зустрічах в Єлисейському палаці, так і на важливих прийомах. Критики на всю сурмлять, що саме в любові до відвертих нарядів криється причина того, що Бріжит Макрон програє першій леді США в питаннях стилю.

Під час візиту на Близький Схід перед Бріжит стояло складне завдання: дотриматися традиції, не змінивши власного стилю. З цим непростим завданням мадам Макрон впоралася чудово. Розумниця і красуня, завжди на висоті!

А як тобі ділової і лаконічний образ першої леді Франції? Неодмінно поділися з нами в коментарях.