sneznoe.com

Дмитро Харатьян Навіть якщо відмотати час, я завжди вибираю свою дружину. Мені більше ніхто не потрібен ...Дмитро Харатьян Навіть якщо відмотати час, я завжди вибираю свою дружину. Мені більше ніхто не потрібен ...  /  взаємовідносини

Улюбленець публіки, в чиїй фільмографії понад 100 кінострічок, Дмитро Харатьян в 1976 році фільмом "Розіграш" запалив зірку, яка не гасне ось уже чотири десятиліття. Як акторові в свої 57 вдається виглядати на всі 30 - секрет, та й годі! До речі, дружина іменитого актора Марина Майко недалеко пішла: в свої майже 50 жінка виглядає без перебільшення надзвичайно.

Редакція "Так просто!" переконана, що щира любов здатна зробити людину настільки квітучим і щасливим. Здається, у пари Харатьяна і Майко її хоч відбавляй ...

дружина Харатьяна

Дружина Дмитра Харатьяна зачаровує красою і вишуканістю. Карколомна Марина Майко з'являється на публіці виключно в компанії свого коханого. До слова, пара разом не мало не багато, а цілих 28 років, 22 з яких перебуває у шлюбі!

Вони познайомилися, коли Марина знімалася у фільмі "Захід" в Одесі, а Харатьян в цей же час знімався в комедії "Приватний детектив, або Операція" Кооперація "". Знімальним групам обох кінострічок пощастило жити в одному готелі.

"Вперше я його побачила, коли він зайшов в номер асистента режисера, щоб зателефонувати. Пізніше ми з ним зіткнулися в коридорі і пішли разом на пляж, там я розгледіла його сині-сині очі. І все. Я розтанула", - згадувала дружина Харатьяна Марина Майко.

"Я відразу звернув увагу на її тонкість, крихкість, красу і аристократичність. Вона була зовсім не схожа на інших, якась окрема. У нас зав'язалася курортний роман, який переріс в довгу сімейне життя", - розповідає Дмитро Харатьян.

"І ось уже 28 років разом. Якщо відмотати час назад, я вибрав би її знову, не роздумуючи. Вибрала вона мене б - ось питання!" - не втомлюється повторювати Дмитро.

Марина Майко і Дмитро Харатьян, без сумнівів, одна з найміцніших і завидних пар вітчизняного шоу-бізнесу. І неозброєним оком помітно, як чоловік і жінка люблять і цінують один одного. Гідні поваги!

Разом пара виховує доньку Харатьяна від першого шлюбу Олександра, якій вже 30, і сина Івана - справжню копію талановитого батька.

Незважаючи на те, що Марині вже давно не 40, А Дмитру цілих 57, виглядає пара завидно молодо. "Немає секрету, чому я виглядаю молодше за свої роки. Це питання вже став нав'язливим. Таке відчуття, що це єдине моє гідність. Та годі артистів, які у відмінній формі! Подивіться на Володимира Зельдина, Максима Дунаєвського або на Познера, якому вже 80! ось орієнтир для всіх ", - міркує Дмитро Харатьян.

За словами Дмитра Харатьяна, секрет його бадьорості вкрай простий: здоровий спосіб життя, спорт, відсутність шкідливих звичок, улюблена справа і надійне плече поруч. Що ще потрібно? Хочеться побажати творчої парі щасливих довгих років!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями в соціальних мережах.