sneznoe.com

Олег Винник зворушливо говорить про любов український серцеїд № 1 дещо зрозумівОлег Винник зворушливо говорить про любов український серцеїд № 1 дещо зрозумів /  взаємовідносини

Олег Винник продовжує купатися в променях слави і популярності. Співак, про який ще пару років тому мало хто знав, стрімко увірвався в головні хіт-паради України. Зараз його пісні "Ніно", "Щастя", "Здрастуй, наречена" звучать і на столичних концертах, і на сільських весіллях. пісні Винника співають і чоловіки, і жінки, і діти.

Не дивно, що на виступах артиста сцена ломиться від прихильниць, які на побачення звуть, в коханні зізнаються і навіть роблять татуювання з ім'ям співака. Шалений увагу протилежної статі підігріває і сам Олег, всіляко приховуючи особисте життя.

Дружина Олега Винника

Співак старанно оберігає образ справжнього мачо, тому розповідати про дружину не поспішає. Більш того, він спритно уникає будь-яких відповідей, заявляючи, що справжні почуття - це любов до своєї справи, за яке його обожнюють фанати.

"У моєму серці живе любов. Однак приватне я хочу зберегти особистим. Згодом все все дізнаються".

Але в 2005 році тоді ще мало відомий співак Олег Винник давав відверте інтерв'ю одному з німецьких видань. Тоді ж артист розповів про свою дружину. Його обраницею виявилася бек-вокалістка Таїсія Сватко, відома під сценічним ім'ям Таюне.

"Я вдячний долі і Господу Богу за те, що він мені дав.Любов наповнює моє серце, і я вірю, що так буде завжди. Того самого штампа в паспорті поки немає. Але для мене це не настільки важливо ", - був відвертим чоловік пару років тому.

Жителі села, де проживала мати співака, кажуть, що Олег і Таїсія познайомилися ще в училищі, а весілля зіграли на початку 90-х років.

"Дуже прості і привітні. Приїжджали разом картоплю копати, гуляли разом. У мене в кіоску навіть продукти купували", - розповідає односельчанка артиста.

Більш того, місцеві жителі говорять, що у Олега і Таїсії є син, який навчається в Європі.

Як бачимо, чутки про те, що артист не має значення, не більше ніж піар-хід, який привертає до нього додаткове жіночу увагу. Але ж популярність і любов фанатів - головне для настільки публічної людини. І якщо сім'я Олега Винника оповита таємницею, то секретами своєї гарної форми він ділитися охочіше.

Якщо пару років тому Олег Винник заявляв, що обходиться без спортзалу, спалюючи зайву вагу на концертах, то тепер зізнався, що у нього є особистий тренер, завдяки якому співак і полюбив спорт.

"Зараз для мене спорт - чоловіча справа № 1. Воно корисно не тільки для тіла, але і для голови".

Винник визнає, що заняття в спортзалі будь-якого чоловіка роблять молодим і привабливим. Про себе артист відзначає, що прагне харчуватися правильно, тому ретельно ставиться до раціону: "Якщо з'їм щось зайве, то потім довше працюю в спортзалі, щоб спалити калорії".

На сніданок він віддає перевагу трохи каші (наприклад, вівсянку) і салат. На ланч може дозволити собі курячу грудку і овочі (причому обов'язково ті, які не містять крохмаль). Обідає пісним м'ясом. На вечерю Олег вибирає знежирений сир. А перед сном, як правило, випиває склянку знежиреного кефіру.

Головне в підтримці здоров'я, на думку Олега Винника, це звикнути до правильного раціону харчування. Якщо дієта міцно вкоренилася, то змінити звичку буде вже непросто. Багато в чому завдяки поєднанню інтенсивних тренувань і правильного харчування артист був визнаний найкрасивішим чоловіком 2018 року по версії читачів українського таблоїду Viva.

Існує думка, що відомі люди - справжні улюбленці долі, яким пощастило стати щасливими і багатими. Але при цьому не враховуються виснажливі тренування, суворі дієти, нескінченні репетиції і часом подразнюючу увагу публіки, навіть коли тобі хочеться побути на самоті.

Поділися цією статтею з друзями.Напевно у тебе багато друзів, яким цікаво знати більше про голосистих Олега Винника.