sneznoe.com

Урок модною дипломатії від першої леді Франції образи 64-річної Бріжит Макрон підкорюють витонченістю.Урок модною дипломатії від першої леді Франції образи 64-річної Бріжит Макрон підкорюють витонченістю. /  жінки

Після того як 39-річний Еммануель Макрон зайняв пост президента Франції, ЗМІ цікавляться не стільки професійною діяльністю новообраного глави держави, скільки зовнішнім виглядом його 64-річної дружини. Стиль Бріжит Макрон викликає безліч суперечок і навіть скандалів, але ми-то знаємо, мадам Макрон - розумниця і красуня!

Редакція "Так просто!" щиро захоплюється сміливістю і бездоганним смаком Бріжит Макрон і хоче обговорити з улюбленими читачами стиль самої нетиповою першої леді Французької Республіки. Що скажеш?

Дружина президента Франції Макрона

Бережіть Макрон ні багато ні мало 64 роки. Правда, мадам володіє такою стрункою фігуркою, що їй заздрять навіть юні панянки. Худорляві ноги мадам Макрон, мабуть, єдине в образі жінки, що не викликає особливих засуджень з боку преси.

Багато хто переконаний, що образ першої леді не зовсім відповідає класичному французькому шику, а сліпучий блонд і надмірний автозагар роблять образ дружини президента вкрай зухвалим.

Мабуть, ми не погодимося, адже Бріжит вдалося відправити образ суворої і безликої першої леді в минуле. Дружина президента Макрона диктує власну дипломатичну моду і керується лише особистим неперевершеним смаком при виборі модних нарядів. До слова, виходить у неї чудово!

Бережіть Макрон без краплі збентеження одягається в короткі сукні і надягає вузькі джинси, підкреслюючи по-дівочому стрункі ноги і витончену фігуру. Спідниці та сукні вище коліна - улюблені наряди першої леді, проте вони ж і викликають безліч критики з боку недоброзичливців. За словами останніх, першої леді негоже виглядати настільки зухвало, та ще в такому поважному віці.

Здається, все це нападки заздрісників, адже перша леді Франції ніколи не дозволяє собі надягати по-справжньому відверті наряди, наприклад, з глибоким декольте або занадто короткою спідницею. Бережіть Макрон виглядає на всі 100%, кожен її образ просочений елегантністю і відмінним смаком.

Однотонні пастельні сукні, чорні штани, приталені жакети і вільні костюми - основа гардероба першої леді Франції. Мадам Макрон віддає перевагу французьким дизайнерам, зокрема модному дому Louis Vuitton.

Модні дизайнерські сумочки - ще одна слабкість Бріжит.

Варто тільки згадати образ Бріжит Макрон,в якому вона прибула на інавгурацію свого чоловіка! У цей знаменний день мадам Макрон віддала перевагу небесно-блакитному костюму від Louis Vuitton, доповнивши елегантний образ мілітарі-жакетом і нюдовимі аксесуарами.

І хто повірить, що цієї привабливої ​​жінки вже 64? Розумниця Бріжит Макрон завжди виглядає надзвичайно жіночно і доглянуто, в пух і прах руйнуючи всі стереотипи. Бріжит - нова ікона стилю, а вік лише додає образу жінки сексуальності.

А ти вважаєш образ першої леді Франції не за віком провокаційним або ж стильним? Поділися з нами в коментарях.