sneznoe.com

Рука об руку все життя історія кохання Адріано Челентано і Клаудії Морі триває ось уже 50 років! Молодець Клавочка ...Рука об руку все життя історія кохання Адріано Челентано і Клаудії Морі триває ось уже 50 років! Молодець Клавочка ... /  шлюб

Вони побралися 14 липня 1964 на сході сонця, подалі від уїдливих очей папараці. "І сьогодні ми все ще любимо один одного", - такими трепетними словами підписали запрошення на святкування своєї золотого весілля Адріано Челентано і Клаудія Морі. Їх пристрасний роман закрутився на знімальному майданчику і, немов за помахом чарівної палички, триває донині.

Після стількох років спільного життя Адріано і Клаудія виглядають такими ж безмежно щасливими і закоханими. "Так просто!" пропонує тобі поглянути на зворушливу підбірку фотографій знаменитої пари. Справжня мелодрама, заснована на реальних подіях ...

Дружина Адріано Челентано

Вперше зустрівши один одного на зйомках фільму "Якийсь дивний тип" в 1963 році, Адріано Челентано і Клаудія Морі не звернули одне на одного особливої ​​уваги. Занадто зухвала поведінка Челентано відштовхнуло юну актрису. Адріано, який звик до загального жіночої уваги, був настільки розлючений байдужістю Клаудії, що почав всіляко домагатися уваги дівчини.

Клаудія, як дівчина розважлива, не бачила в Челентано надійного партнера.Занадто легковажна і несерйозна натура Адріано ніяк не давала йому підступитися до красуні. Цілком ймовірно, що світ ніколи б не дізнався про пару Челентано і Морі, якби не випадок ...

В один доленосний день Клаудія з необережності розбила один з плафонів на знімальному майданчику, його осколки потрапили в обличчя Челентано. Клаудія, відчувши себе жахливо винуватою, кинулася з вибаченнями до актора. Тоді між молодими людьми спалахнув вогонь любові, Якому не судилося догоріти ніколи. Здається, з того дня актори не розлучалися ні на хвилину.

На початку відносин дівчина вважала Адріано занадто несерйозним для тривалих відносин, однак доля вирішила інакше. На одному з концертів, після виконання романтичної балади, темпераментний італієць зізнався Клаудії в любові. Одружилися вони на світанку, щоб настирливі служителі жовтої преси не зіпсували їм щасливий день.

З тих пір пройшло 53 роки, а Адріано Челентано і Клаудія Морі як і раніше до божевілля люблять один одного.

Довго поєднувати професію актриси і дружини самого затребуваного чоловіки того часу стало непосильною ношею для Клаудії.Пожертвувавши кар'єрою, вона розставила пріоритети на користь сім'ї і народила щасливому Челентано трьох дітей.

Будуючи затишне сімейне гніздечко, Клаудія не припиняла бути для чоловіка головною підтримкою і на кар'єрному поприщі. Морі стала допомагати Адріано в роботі, ставши його рекламним агентом і іміджмейкером. Саме Клаудії Челентано зобов'язаний своїм успіхом і численними нагородами.

Шлюб Адріано Челентано і Клаудії Морі можна було б вважати казковим, але навіть такі ідеальні відносини не обійшлися без кризи. Клаудія завжди спокійно реагувала на те, що біля її чоловіка-красеня день і ніч роїлися панянки, мріючи про роман з відомим актором.

Все б нічого, але Челентано не зміг залишитися вірним чоловіком, а його роман з Орнеллою Муті став справжнім скандалом. Цей роман здавався початком чогось серйозного, адже Орнелла розлучилася з чоловіком і чекала того ж від Челентано. Журналісти щодня писали гучні заголовки, чекаючи скандального розлучення, але немає.

Через якийсь час Клаудія Морі пробачила коханого і дозволила йому повернутися в сім'ю. "Випадкова зрада - ще не привід для розставання. Вона можна пробачити.Для чоловіка випадкові зв'язки - це як для механіка техогляд автомобіля ", - пояснювала Клаудія.

Сьогодні пристрасті в родині Челентано вляглися, подружжя переїхало в затишну віллу в передмісті Мілана і ведуть досить усамітнений спосіб життя. Челентано і Морі уникають гучних вечірок і світських заходів. Замість цього щаслива пара доглядає за кіньми на власній стайні, грає в теніс і ростить внука.

Не так давно Адріано підніс дружині романтичний подарунок: гарний фонтан, струмені якого омивають статую Клаудії Морі. Тепер він прикрашає сад їх сімейного гніздечка.

Коли дивишся на щасливий союз Адріано Челентано і Клаудії Морі, хочеться вірити, що вічна любов таки існує. Їхні стосунки пройшли через вогонь і воду, а їх життєвий досвід здатний навчити, як потрібно вибудовувати відносини і чому завжди стоїть до останнього боротися за свій вибір. Жіноча мудрість і чоловіча любов переможуть будь-які негаразди!

Не забудь поділитися цією зворушливою історією з друзями в соціальних мережах.