sneznoe.com

Секрет довголіття 102-літньої жінки! Ніяких дієт, весь секрет в тому ...Секрет довголіття 102-літньої жінки! Ніяких дієт, весь секрет в тому ... / жінки

Ми завжди шукаємо все нові і нові секрети довголіття і намагаємося дізнатися, як же все таки дожити до глибокої старості. Хто ж не мріє прожити до 100 років, при цьому залишаючись в твердій пам'яті і зберігаючи бадьорість? Всі мріють, але не всім це вдається. Але саме у цих щасливчиків і потрібно дізнаватися секрети довгого і щасливого життя.

І сьогодні "Так просто!" поділиться з тобою секретами довголіття мілейшей жінки з Нью-Джерсі Кончити Талуччі.

Здоров'я і довге життя

Цієї милої і світлої жінці в цьому році виповнилося 102 роки. Вона прекрасно себе почуває, скаржиться тільки, що пам'ять вже не та, стало складно розгадувати кросворди. Жінка дуже весела і бадьора, вона точно не виглядає на свій вік. Вона поділилася своїми секретами.

 1. ніяких дієт
  Коли жінку запитали про її харчування, вона посміхнулася і відповіла: "Зайчики мої, ніяких дієт! Їжте все, що бачать ваші очі. Їжте все, до чого дотягнуться ваші руки". Але після вона серйозно додала: "Тільки не переїдайте". Жінка не радить дотримуватися строгих дієт, але стверджує, що раціон повинен бути збалансованим. Більше зернових, овочів, риби, але менше яєць, м'яса і молочних продуктів.Вона регулярно їсть вівсяні пластівці і фрукти на сніданок.

  © DepositPhotos

 2. Кожен день вставай і берися за справу
  За словами Кончити, якщо ти любиш дивитися телевізор в піжамі, то ця звичка може рано звести тебе в могилу. Жінка щодня прокидається і ретельно одягається. Вона як і раніше зайнята справами: похід до церкви, прибирання будинку і багато іншого. Вона стверджує, що у людини має бути заняття. Людина живе доти, поки щось робить.

 3. більше гуляй
  Прогулянки на свіжому повітрі - запорука міцного здоров'я. Треба більше ходити, підніматися по сходах, зайвий раз піти погуляти з собакою - все це тебе зміцнить. І вік не повинен бути перешкодою для цього. 15 хвилин ходьби кожен день, і ти відчуєш, як до тебе повертаються життєві сили.

  © DepositPhotos

 4. вирішуй кросворди
  У формі потрібно підтримувати не тільки своє тіло, але й свій розум. Для цього потрібно постійно давати йому їжу, тримати в тонусі. Один з кращих способів, за словами жінка і безлічі лікарів, - кросворди. Якщо ти почнеш ще в молодості вирішувати по одному в тиждень, то в старості це зіграє тобі на руку. Жінка продовжує вирішувати свої щотижневі кросворди навіть в 102.

  © DepositPhotos

 5. Ніколи ні на кого не гнівайся
  Життя штука складна, постійно виникають ситуації, які виводять з себе, і вони від тебе не залежать. Але тільки ти можеш вирішити, як реагувати на ситуацію, що склалася. Жінка каже: "Я намагаюся триматися подалі від неприємних людей, місць і речей. Я завжди виглядаю задоволеною і вдячна світу за те, що маю".

Ось власне і все секрети довголіття, Якими поділилася Кончіта Талуччі. Виявляється, для довголіття не так-то й багато потрібно: збалансоване харчування, позитивний настрій і парочка кросвордів. Сущі дрібниці адже, правда?

Хтось скаже, що вся справа в хорошій генетиці, спадковості, кліматі, екології та безлічі інших чинників. Це все важливо, але справа не тільки в цьому. Важливий твій погляд на світ, і те, чим ти цей світ наповнюєш. Роби те, що любиш і люби те, що робиш. Щасливих і довгих тобі років життя!

А що ти думаєш про радах цієї чарівної довгожительки? Поділися з нами в коментарях!