sneznoe.com

Як спілкуватися з підліткамиЯк спілкуватися з підлітками /  взаємовідносини

Найчастіше проблеми з колишньою сім'єю з'являються, коли вирішуєш завести нову. Між чоловіком і жінкою виникає хтось третій. Ні, причина не в зраді, роботі допізна або алкоголізмі. Джерелом розбрату в нових любовних відносинах стають діти від колишнього шлюбу.

Редакція "Так просто!" ділиться з тобою дуже драматичною історією жінки, щасливе сімейне життя якої опинився під загрозою, тому що перша дружина не залишає свого екс-чоловіка в спокої. Випадок цей цікавий тим, що нашій героїні нав'язлива колишня дружина зіпхнули своїх дітей на літні канікули.

© DepositPhotos

Життя з дітьми чоловіка

"Життя в нашому домі пішло шкереберть після того, як у нас оселилися діти мого чоловіка від першого шлюбу. Його колишня дружина Вікторія привезла двох підлітків в нашу квартиру на все літо і веліла батькові підготувати їх до школи. Забезпечила його списком покупок і поїхала до себе, мовляв, хоче спокою і їй потрібно працювати. Вона не думає, що вибила нас із колії, що у її колишнього чоловіка зараз інше життя! І яким буде літо у нас, їй теж плювати.

Старшому синові 15 років, а дівчинці - 12. В травні вони разом з матір'ю вже їздили на море. Жінка відмовляється повертати аліменти за три місяці вкраденої у нас життя. Сказала, що це часткова компенсація за травневу поїздку з дітьми.

© DepositPhotos

Я терпимо ставлюся до дітей чоловіка від попереднього шлюбу, але близькою зв'язку між нами немає. Мій чоловік порядний, любить їх, часто відвідує і надає будь-яку допомогу. А ось Вікторія завжди налаштовувала дітей проти мене, називаючи мене винуватицею в розставанні з чоловіком. Вона не враховує те, що ми з Григорієм почали зустрічатися через два роки після їхнього розлучення.

У Віки своя версія подій. Вона зробила все так, як їй зручно: перетворила себе в жертву і поливала мене брудом більше двох років. Сіяла плітки, що я гуляща і сама пропаща жінка в усьому нашому містечку. Ця особа сподівалася, що Гриша від мене піде і повернеться до неї.

Як виявилося, причиною їхнього розлучення була сама Віка. Це сталося 7 років тому. Під час ремонту в їх квартирі Гриша отримав важку травму і довгий час лікувався в лікарні. Йому довелося буквально вчитися заново ходити. На щастя, поруч були Гришини батьки і сестра, вони-то і поставили його на ноги. Тим часом дружина почала відкрито крутити романи з іншими чоловіками.

© DepositPhotos

Коли чоловік на милицях повернувся додому, Вікторія сказала, що не хоче жити з інвалідом і вигнала його назад до батьків. Гриша довго, але успішно реабілітувався після хвороби.До того моменту, за словами сусідів, його дружина вже жила з іншим чоловіком.

Найогидніше, що це відбувалося на очах у дітей: то у них живе дядя Діма, то дядько Вова, то дядя Юра ... Гриші нічого не залишалося робити, окрім як подати на розлучення і залишити все майно і квартиру Віке.

Я прекрасно знала, що Вікторія думає з приводу нас з Грицем. І навіть змирилася з думкою, що він буде часто бачитися зі своїми дітьми. Я намагалася не звертати уваги на невдале минуле мого партнера. Прожили з ним рік в цивільних відносинах і зареєстрували шлюб. Оселилися ми в моїй двокімнатній квартирі, будуємо власний будинок. Нашому синові вже два роки, і я в декретній відпустці.

© DepositPhotos

І тут як сніг на голову звалилися ці діти! Діти, які ненавидять мене і моєї дитини! Рік тому вони відкритим текстом заявили: "Ця дитина нам не брат! Нехай він здохне! "І ці діти живуть поруч зі мною вже майже два місяці.

Чому Віка не відправила дітей до своїх батьків або батьків колишнього чоловіка? Тому що мати і батько Григорія зайняті на роботі і не можуть взяти до себе цих дітей. До того ж його сестра народила і живе там з маленькою дитиною.

У батька Вікторії недавно був інсульт, йому необхідний спокій, а за підлітками потрібне око та око. Валентина Віталіївна, мати Вікторії, вразила мене своїм ставленням. Вона вважає, що я знала, за кого йшла, і повинна прийняти Гришиних дітей. Що Вікторія сама не справляється з ними, а підліткам потрібно батьківське виховання.

© DepositPhotos

Тому замість їх матері повинна справлятися я. Але це кошмар, а не життя ... Я для них - пусте місце. Поки їх батько на роботі, діти абсолютно некеровані, роблять, що хочуть. Моя дитина вони відкрито і не ображають, але роблять вигляд, ніби його немає. Дівчинка голосно вмикає музику, поки мій син спить. Хлопець демонстративно лається матом при мені, а батькові бреше, що цього не було.

Гришина дочка без попиту користується моєї косметикою, привласнила дорогі парфуми, краде мої прикраси і хвалиться ними перед подружками. А хлопчик непомітно тягне гроші з моєї сумочки, щодня і потроху, але так, щоб не було помітно. Батькові вони кажуть, що я брешу і хочу їх посварити.

© DepositPhotos

При цьому я прибираю за ними, обпирати, готую сніданки, обіди та вечері. Гриша не може залишити роботу і приділити час дітям. Все навалилося на одну мене, немає ніяких сил.Морально мені дуже важко, вже не знаю, як далі бути. Часом хочеться викинути їх усіх разом з батьком з дому. але Гриша хороший чоловік, Це його колишня дружина аморальна, егоїстична і нахабна негідниця! Зруйнувала свою сім'ю, упустила чоловіка, а тепер не може без нього обійтися! "

Рада редакції

Важливо зрозуміти, що діти від першого шлюбу - невід'ємна частина життя чоловіка. Безумовно, якщо конструктивної бесіди провести не вдається, то необхідна допомога посередника - сімейного психолога. Під час консультацій можуть проявитися справжні причини неприязні між дітьми чоловіка і його новою жінкою.

Як ти думаєш, це нормально? Чи повинна жінка терпіти чужих дітей у своїй квартирі? Як їй слід вчинити, щоб коханий чоловік і діти від першого шлюбу почали проявляти повагу і довіру? Чи можна взагалі побудувати щасливу сім'ю з розведеним чоловіком? Чекаємо твоїх коментарів.

Фото на превью depositphotos.