sneznoe.com

Втомилася повторювати, 40 - це кінцева! У 20 років у тебе ще є час на чоловіка, який тебе не тягне, але в 40 ...Втомилася повторювати, 40 - це кінцева! У 20 років у тебе ще є час на чоловіка, який тебе не тягне, але в 40 ...  /  взаємовідносини

Багато хто стверджує, що після 40 у жінки починається нове життя. Психологами і лікарями давно озвучена ідея про те, що цей вік - розквіт жінки. І адже дійсно, одні жінки просто розквітають, в них іскриться життя, але є й ті, які різко старіють, починають хворіти і постійно відчувають себе втомленими і незадоволеними життям. Так у чому ж справа?

© DepositPhotos

Редакція "Так просто!" поділиться з тобою однієї історією, в якій і криється відповідь на це питання. Насправді все на поверхні, просто потрібно поглянути на проблему під іншим кутом.

Жінки старше 40

У мене є одна хороша знайома, якій трохи за 40. Вона цілком успішна жінка, з роботою все склалося, а от з особистим життям по молодості не пощастило. Чоловік пішов і залишив її з дитиною. Тоді це було трагедією, але з часом все вляглося. Світла виглядає дуже добре, але назвати її писаною красунею досить складно. Хоч і доглянута, але кілограмів 10 зайвої ваги точно має. Але, що найцікавіше, у неї відбою немає від кавалерів.

Причому її оточують успішні і багаті чоловіки, найчастіше іноземці. Нещодавно вона приїхала з Італії, де гостювала у свого кавалера.Світла насолоджується життям, завжди радісна, щось розповідає, базікає по телефону. І ось, здавалося б, немолода, що не блискуча красою жінка, та ще й "з причепом", але така щаслива. Як їй це вдається?

Я запитала її про це, і вона відповіла: "Вся справа в правильному чоловікові. Ніколи не зв'язуйся з тими, до кого тебе не тягне. Мій чоловік мене не тягнув, і бачиш, що з цього вийшло? Саме, нічого хорошого". І адже вона має рацію до останнього слова. Для чоловіка, який не може тебе витягнути, ти завжди будеш недостатньо хороша, а рано чи пізно ти і сама почнеш думати, що це так.

Поруч з таким чоловіком жінка марніє, старіє, починає хворіти, сивіти і бурчати, ненавидячи всіх і вся. З такими чоловіками залишатися не можна, вони потягнуть тебе на дно. Шукати треба тих чоловіків, які зможуть тебе витягнути не тільки матеріально, а й морально, а також в інтимному плані. Адже йдеться не так про гроші, як про самодостатність чоловіки. так який чоловік потрібен жінці за 40?

© DepositPhotos

Ось у Свєти є дитина. Багатьох чоловіків це відлякує. Це відповідальність, яку не всі хочуть на себе брати. Хтось не потягне матеріально, хтось просто недостатньо зрілий для такого рішення.Вона ж знайшла забезпеченого чоловіка, якого додаткові витрати на дитину не лякають.

© DepositPhotos

Багато просто відмовляють собі в пошуку свого чоловіка, продовжуючи будувати відносини з тим, хто тягне їх вниз. Коли тобі 20 років, ти ще можеш дозволити собі відносини з чоловіком, який не може задовольнити тебе повністю, але не в 40. У молодості все інакше. У 40 у тебе немає такої розкоші, як 10 років у шлюбі з негідним чоловіком.

© DepositPhotos

Запам'ятай одне, якщо чоловік не тягне тебе матеріально - шукай іншого, більш заможного. Тому що для першого ти будеш недостатньо хорошою. Тобі завжди буде потрібно більше, ніж він може тобі дати. Якщо чоловік не влаштовує тебе в інтимному житті, він почне шукати недоліки в тобі. Незабаром ти і сама будеш думати, що недостатньо хороша. Шукай того, хто задовольнить тебе в ліжку.

Хочеш, нехай він буде молодше, в цьому немає нічого поганого. У такого чоловіка і потенція краще, і лібідо вище. Таких чоловіків не відлякає повнота або вік. Так ти отримаєш кращих коханців. Насправді є маса переваг завести роман з чоловіком, який молодший за тебе.

© DepositPhotos

Подумай про це гарненько.Якщо ти думаєш, що з тобою щось не так, що ти недостатньо хороша, або просто відчуваєш себе нещасною, можливо, справа не в тобі, а в тому, що поруч з тобою не той чоловік.

А що ти думаєш з цього приводу? Поділися з нами в коментарях!