sneznoe.com

Жінки непохитного віку 16 жорстких фактів про життя після 40Жінки непохитного віку 16 жорстких фактів про життя після 40 / вік

У житті жінки після 40 відбувається безліч дивовижних відкриттів. Багато що, що років 10 тому мало величезне значення, зараз здається дрібницею. Тепер кожен момент життя стає скарбом, починаєш цінувати те, що раніше не помічала. На деякі речі дивишся з величезною часткою гумору і самоіронії. Нижче ми розповімо, з якими кумедними змінами стикаються жінки зрілого віку.

Жінки старшого віку

 1. волосся
  Ні, не волосся на голові. Всі знають, що вони стануть тонкими і млявими і врешті-решт випадуть. Але ніхто не очікував мляво проростають щетинок на підборідді. Ти можеш їх не помітити будинку в дзеркалі, але варто тільки з'явитися на публіці - ось вони, будь ласка, тремтять від вітру! Обзаводитися пінцетом і наводиш порядок.

  © DepositPhotos

 2. мозок
  Забуваєш, навіщо зайшла в кімнату. Шукаєш телефон всюди, тримаючи його в руці. "Як звуть того актора, ну пам'ятаєш, в тому фільмі?" - і все в такому дусі.

  © DepositPhotos

 3. гігієна
  Норми гігієни тепер поєднуються дуже суперечливо. Висловлюєш крайню ступінь невдоволення від того, що хтось п'є сік прямо з пачки, але дозволяєш домашнім вихованцям спати в своєму ліжку.

  © DepositPhotos

 4. Обличчя
  Чубчик і сонцезахисні окуляри - твої найкращі друзі. Ширма, на чверть приховує трохи в'яле обличчя? Так, і ще раз так!

  © DepositPhotos

 5. Нижня білизна
  Ніяких більше врізаються стрінгів і здавлюють пушап. Ти знайшла свою ідеальну марку нижньої білизни і намагаєшся бути їй вірною. Життя занадто коротке, щоб прочісувати магазини в пошуках бюстгальтерів і трусиків.

  © DepositPhotos

 6. живлення
  З'їсти тортик за один присід, запиваючи солодкою газованою водою, ти могла в молодості. А зараз твої старі гастрономічні звички можуть тебе просто вбити.

  © DepositPhotos

 7. стиль
  Все частіше ходиш в треніках на вулиці. Карл Лагерфельд казав: "Спортивні штани - це ознака того, що ви втратили контроль над своїм життям". До найбільшої радості, спортивні штани на піку тренда, в таких і на роботі здатися не соромно.

  Крім того, з подивом виявляєш, що хіпстера носять все той же, що і ти в свої шкільні роки.

 8. взуття
  Каблуки? В топку їх! Комфорт - тепер головний критерій при виборі взуття. Без збентеження заявляєш консультантам в магазині, що у тебе дуже широка нога. Приємно, що Біркеншток і мокасини зараз в моді.

  © DepositPhotos

 9. Похмілля
  Стає все важче і важче гуляти.Ти можеш схопити похмілля від одного погляду на пляшку лікеру.

  © DepositPhotos

 10. макіяж
  Вихід на вулицю ненакрашенной ти прирівнюється до агресивної акту порушення суспільної моральності.

  © DepositPhotos

 11. музика
  "Машина Часу", "Кіно", "Акваріум", "ДДТ" - колись протестуючі і гноблені кумири твоєї бунтарської молодості тепер звуться "класикою", а іноді і "безнадійно застарілими". Девід Боуї помер, а "ABBA" записує новий альбом.

 12. фігура
  Ти визнаєш той факт, що ідеальне тіло - то, в якому ти зараз. І іншого не буде. Здоров'я, відпочинок і дбайливе поводження з організмом стали для тебе набагато актуальніше.

  © DepositPhotos

 13. грамотність
  Чутливість до грамотності виростає в рази. Недоречна кома стає свідком твого півгодинного незадоволеного бурмотіння. А "ться" замість "тся" викликає в тобі напади такого праведного гніву, який може бути приборканий лише келихом червоного напівсолодкого.

  © DepositPhotos

 14. батьки
  Ти перестала бачити в мамі і татові огидних деспотів, які мають намір зруйнувати твоє життя. Насправді вони досить славні люди, які просто хотіли як краще.

  © DepositPhotos

 15. занепокоєння
  Вирушаючи в подорож, ти вимкнула праску, духовку, газ, воду, нагодувала досхочу кота. І точно пам'ятаєш, що взяла з собою гроші, паспорт, квитки, телефон. Але все одно нервуєш, перевіряючи сумку: чи не забула чого?

  © DepositPhotos

 16. З іншого боку…
  Ти більше не переживаєш про речі, які не можеш контролювати. Наприклад про те, що про тебе думають оточуючі. На запрошення неприємного людини ти просто відповідаєш відмовою. Ти більше не зобов'язана витрачати свій дорогоцінний час на токсичних людей.

  © DepositPhotos

Наступ зрілості не означає початок кризи середнього віку. Більш того, недавні наукові дослідження визнали криза віку у жінок міфом. Нехай тобі ніколи не стати президентом, кінозіркою або олімпійською чемпіонкою. Зате ти хороший лікар, бухгалтер, програміст, мама, в кінці кінців. Тепер ти знаєш себе краще, відчуваєш впевненість в собі і своїх силах.

Безсумнівно, тіло і розум жінки втрачають колишню міць і привабливість. Але багато жінок не погодилися б проміняти свої сорок з хвостиком на свої пружні двадцять. У 40 ти любиш міцніше, смієшся голосніше, поважаєш себе більше.Реальність тебе загартувала, зробила зухвалої і безстрашною - і це найкраща версія тебе!

В якому з пунктів ти впізнала себе? Який, на твій погляд, ідеальний вік жінки? Поділися своїми думками в коментарях!