sneznoe.com

Час не обдурити, але красиво старіти можливо! 10 уроків від розкішних жінок за 50 ...Час не обдурити, але красиво старіти можливо! 10 уроків від розкішних жінок за 50 ... / зовнішність

те, як жінка виглядає в 20 років, - це дар природи, а в 40 - це плід її старань. Чомусь так заведено в країнах СНД, що займатися собою потрібно в молодості: красиво фарбуватися, ходити на фітнес, мати хобі, вивчати щось нове ... Але вже десь після 30, а то і раніше, жінки приносять себе в жертву побуті і йдуть в тінь, мовляв, куди вже в такому віці.

Так, можна сказати, що для підтримки краси і молодості духу потрібно багато грошей, часу, а тут чоловік, діти, проблеми, турботи. Але подивися, наприклад, на француженок: таке відчуття, що їх життя після сорока тільки і починається. Вони доглянуті і мають якусь невловиму привабливою енергетикою.

Редакція "Так просто!" вирішила розібратися, що потрібно робити, щоб старіти красиво. Адже саме зараз, коли старість - це лише твоє майбутнє, ти можеш зробити все можливе, щоб одного разу увійти в цей стан з гордо піднятою головою.

Жінки у віці

Багато хто вважає, що красиве старіння - це міф, і роки не прикрашають нікого. Але перед тобою численні приклади людей, які і на шостому, і на сьомому десятку виглядають сексуально. І ось кілька секретів, які відрізняють їх від більшості.

Секрети красивого старіння

 1. Їжа як релігія
  Ми те що ми їмо. На думку цілого ряду лікарів, харчування впливає на стан шкіри і на вікові зміни, Оскільки людина отримує величезну кількість необхідних вітамінів і мінералів саме з їжею, а не з харчовими добавками. Найчастіше налягай на продукти з натуральної яскравим забарвленням, так як вони багаті вітамінами A, C, E, D і K.

  Перетвори прийом їжі в культ, і вона буде приносити тобі, крім насичення, ще й радість. Балуй себе красивими, а іноді вишуканими стравами, і ти помітиш, що готування більше не тягар.

 2. Справа не в кількості, а в якості одягу
  Навіть жінки з середнім доходом купують собі дорогі і комфортні речі - кашемір, шовк, хороше взуття і хоча б одну дорогу сумку. Все разом це складається в елегантний стиль зрілих жінок, яким так захоплюються оточуючі.
 3. З віком соціальне життя не сходить нанівець
  На відміну від наших жінок, які часто вибирають телесеріали і сон замість соціального життя, француженки, особливо в великих містах, стають більш активними. Діти виросли і не вимагають постійної уваги, побут налагоджений - саме час ходити по вечірках, гостям, хорошим барам, кіно і так далі.

  Активне соціальне життя тримає в тонусі - стрижка, укладання, доглянуті руки, Гарний одяг на вихід і обов'язково зручні туфлі на підборах.

 4. Не існує вікових меж для сексуальності і сексуального життя
  Прийнято вважати, що після сорока приходить друга молодість - багато досягнуто, засвоєно, саме час насолоджуватися все ще хорошою фізичною формою і досвідом. Адже жінка може бути красивою, тільки коли вона відчуває себе бажаною.
 5. Відкритість новому
  Кожен день бажано навчатися чомусь новому і зберігати інтерес до життя. Все це омолоджує людини і змушує очі світитися юнацьким блиском. Вивчай іноземні мови, освоював техніку і нові програми.
 6. Тільки вперед
  Складно рухатися далі, якщо ти весь час дивишся в минуле. Вчися на своїх власних помилках і перестань шкодувати про те, чого вже не можна змінити. Справитися з цим допоможе медитація або заняття йогою, а також мрії і бажання змінюватися.
 7. Фізичні навантаження
  Кардионагрузки добре підходять для позбавлення від зайвої ваги, але з віком нам потрібно не стільки тонка талія, скільки міцні м'язи. Незабаром після 30 ти починаєш втрачати м'язову масу (близько 5% кожні 10 років), і необхідно її підтримувати.Саме тому для красивого старіння потрібні вправи на силу і витривалість.
 8. макіяж
  Багато хто помилково вважає, що з віком жінці потрібно більше косметики. Насправді це велика помилка, і існує ризик перестаратися з макіяжем, що зробить тебе неприродною і зовсім не молодий. Але присутні він повинен, щоб приховати недосконалості шкіри і привернути увагу до достоїнств.
 9. Почуття гумору - потужний антиоксидант
  Стався до життя з позитивом, пропускай через себе тільки світлу її сторону. Жартуй, і не тільки про те, що тебе оточує, але над собою. Адже сміх, як відомо, продовжує життя.
 10. Вік - не хвороба
  Найголовніше - це усвідомлення і прийняття себе. Чи не шкодуй про втрачені роках, твори свою історію і спогади зараз. У кожного періоду життя є свої радості та плюси. Чекай від кожного дня яскравих і незабутніх моментів, і це напевно подарує тобі життєву енергію і прибере парочку зморшок від смутку.

Вік не повинен бути перешкодою для краси! Як бачиш, необов'язково витрачати багато на косметологію і пластичну хірургію, все починається з твоїх думок і ставлення до життя.Вибір за тобою: сидіти в пом'ятому халаті біля телевізора або відкритися цього світу.

Будь прекрасної незалежно від віку! Не забудь поділитися правилами гарного старіння з подругами!