sneznoe.com

Бабуся хотіла жити одна, але бажала бачити онуків частіше. Ось що ми для цього придумали ...Бабуся хотіла жити одна, але бажала бачити онуків частіше. Ось що ми для цього придумали ... /  вік

Старість - це те, що рано чи пізно трапляється з кожним з нас. Коли найважливіші люди в нашому житті стають старими і потребують спеціального догляду, часто буває, що вони потрапляють в будинку для людей похилого віку. Але це не те місце, де наші улюблені бабусі і дідусі повинні провести свій золотий захід життя.

Здавалося б, чому не забрати літніх батьків до себе? Але в цьому також є багато складнощів. Це і незручності спільного проживання, і різноманітні конфлікти. Так де ж ця "золота середина"? Як забезпечити батькам комфортну старість без конфліктів? Редакція "Так просто!" відповість на всі ці питання.

Життя на пенсії

Американський лікар і підприємець Кеннет Дюпін 7 років трудився над створенням альтернативи дому престарілих. Він хотів зробити так, щоб батьки могли жити недалеко від своїх дітей, але залишатися при цьому незалежними від них. І Кеннет знайшов рішення - спеціально спроектований компактний збірний котедж, який повністю адаптований під потреби літніх людей.

Головна перевага такого котеджу - він невеликий і може розміститися на задньому дворі. Це дозволить дітям старих завжди бути поблизу і прийти на допомогу в разі чого, а старим батькам це житло дасть можливість відчувати себе комфортно і вільно.

Ці "бабусині котеджі", як називає їх сам винахідник, вже повністю обладнані. На невеликій кухоньці є все найнеобхідніше, аж до посудомийної машини. Вода і електропостачання підключаються від головного будинку.

Будинок зовсім невеликий, але дуже функціональний. Він оснащений технічними та медичним приладдям, які так необхідні людям похилого віку. Спеціальні датчики дозволяють дистанційно стежити за станом мешканців - вони передають широкий спектр даних, починаючи від температури в приміщенні і закінчуючи показниками артеріального тиску.

Душова кабінка обладнана зручними поручнями і розбірних сидінням. Вона практично повністю відкрита. Така конструкція створює максимально комфортні умови і зменшує ризик травм під час миття.

Окремої захоплення заслуговує ліжко в цьому будинку. Крім того, що ліжко красива і затишна, вона ще має функцію регулювання висоти.

Красивий і затишний інтер'єр, безліч технологічних новинок - в цьому будинку все зроблено з турботою і любов'ю. Такий будинок задовольняє ті ж потреби, що і приватний будинок престарілих, Ось тільки найближчі люди при цьому будуть поруч.

Кеннет Дюпін вирішив поставлене завдання, але зробив він це не тільки для своєї родини. Такі будинки стали дуже популярні, і Кеннет отримав вже більше 3 000 замовлень. Завдяки йому багато людей похилого віку будуть забезпечені повноцінним доглядом, а їхні родичі отримають абсолютний спокій.

Кеннет Дюпін довів, що твердження "Старість в радість" можна втілити в життя! Я вважаю, що ця чудова ідея гідна захоплення. А що ти думаєш з цього приводу? Поділися в коментарях.

І не забудь поділитися нашою статтею з друзями!