sneznoe.com

14 підказок від Одрі Хепберн, які перевернуть твоє життя. Прислухайся швидше!14 підказок від Одрі Хепберн, які перевернуть твоє життя. Прислухайся швидше! /  взаємовідносини

Здається, ця прекрасна жінка і зовсім не потребує представлення. Одрі Хепберн - ікона стилю, справжня красуня і людина з великої літери. Її любили за добре серце і безмежне милосердя. Не дарма цієї мудрою жінкою захоплюються і донині!

Редакція "Так просто!" пропонує згадати найяскравіші і мотивують висловлювання цієї видатної особистості.

Життя Одрі Хепберн

  1. Я вірю в те, що щасливі дівчата - найкрасивіші. Я вірю в те, що найкращий засіб для спалювання калорій - це сміх. Я вірю в те, що завтра буде новий день, я вірю в чудеса. Я жінка, якій пощастило.
  2. Щоб губи були красивими - говори тільки красиві слова. Щоб очі були красивими - шукай в людях тільки хороше. Щоб фігура була стрункою - поділися їжею з голодними. Щоб волосся було красивим - нехай кожен день ними грається дитина.
  3. Я пишаюся, що займалася справою, яка приносить задоволення, створює красу, пробуджує совість, викликає співчуття і, може бути, найголовніше, дає мільйонам можливість відпочити від такого жорстокого світу.
  4. Сексуальність - це те, що ховається всередині жінки. Сексуальність мається на увазі, а не виставляється на загальний огляд.Сексуальність - це не тільки розміри. Мені не потрібна спальня, щоб довести свою жіночність. Я можу бути сексуальною, просто зриваючи яблука з яблуні під дощем.
  5. Я запам'ятала, що з дитинства нікому не була потрібна, і все життя сумнівалася, що може бути по-іншому. Шоколад був моєю єдиною любов'ю, і він мене ні разу не зрадив.
  6. Якщо тобі знадобиться рука допомоги, знай: вона у тебе є - твоя власна. Коли ти станеш старше, то зрозумієш, що у тебе дві руки: одна, щоб допомагати собі, інша - щоб допомагати іншим.
  7. Для впевненості ходи з усвідомленням того, що ти не одна.
  8. Все життя мама вселяла мені, що людина повинна бути корисним. Вона була впевнена, що дарувати любов набагато важливіше, ніж її отримувати.
  9. Любов - найцінніший внесок: чим більше її даруєш, тим більше її народжується в тобі самому. Якби все це розуміли, наскільки легше було б жити!

Здається, цими мудрими висловами варто поділитися з друзями!