sneznoe.com

52-річна Катерина Андрєєва виглядає немов подружка своєї 35-річної дочки. Ось як їй це вдається!52-річна Катерина Андрєєва виглядає немов подружка своєї 35-річної дочки. Ось як їй це вдається! /  вік

Телеведуча Катерина Андрєєва підкорила всіх своєю красою ще в далекому 1991 році, коли з'явилася на екранах телевізорів. Вона до цих пір є беззмінною ведучою програми "Час". Але важко повірити в те, що їй вже цілих 52 роки! Катерина практично не змінюється з роками, чим вражає своїх телеглядачів.

Вона виглядає немов ровесниця своєї 35-річної дочки-красуні. Незважаючи на свою активне світське життя, Катерина прекрасна мати, шикарна жінка і любляча дружина. Як їй вдається підтримувати себе в такій чудовій формі і приділяти час сім'ї, розповість редакція "Так просто!".

Вік Катерини Андрєєвої

Андрєєва веде дуже активний спосіб життя. Вона багато подорожує, спілкується з цікавими людьми, займається своєю зовнішністю і саморозвитком. Яскравими моментами і мудрими думками вона ділиться в своєму Instagram. Нещодавно Катерина розповіла, що регулярно відвідує криосауну, а також захоплюється гімнастикою цигун. Схоже, ці методи дійсно працюють, адже вона виглядає свіжо і молодо.

Звичайно ж, Катерина робить різні процедури і ретельно стежить за своєю шкірою. Про найефективніших міських і салонних ноу-хау вона завжди з радістю розповідає своїм передплатникам.

Джеймс Бонд, агент 007, що це Ви золотце то не економили? Дівчину всю, при Вашому бездіяльності золотом вимазали? Недобре вийшло -то.☝️Другое справа-у нас, тільки обличчя і фффсссёё.Позолоті личко, а не ручку і не ніжку і будеш в ажурі? .Ех, Бонд, Бонд-нічого Ви в # косметологія не бум на-бум.? Те Інша справа фараони Егіпта.Еті хлопці толк в золотце зналі.Будем брати приклад з них і цариці Єгипту Нефертіті (у неї і шапка? якась чарівна була, але її секрет ще не розгаданий) # краса # догляд #antiaging #anti #mask #look #face # дівчинки # красотаспасетмір # девочкітакіедевочкі # красуня #pretty #ptettywoman # снаміопасноноінтересно # тутанхамонша # kateproductionпредставляет

Допіс, Поширення Катерина Андрєєва (@ekaterinaandreeva_official) 17 Лис 2017 р. про 8:32 PST

І навіть у гейш вона дізнається секрети краси і жіночого щастя. Провідна, яка є палкою прихильницею китайської медицини, хотіла б діяти за порадою свого лікаря, що рекомендує лягати о дев'ятій вечора. Але, на жаль, у неї так не виходить у зв'язку з роботою. За словами Катерини, якісний сон - одна з головних складових здоров'я і зовнішнього вигляду.

Давні традиції беруть верх над звичними канонами красоти.Гейко і її учениця майко прийшли і все ... Все расстаял ... спілкування і вміннярозважити і розсмішити-ось головна зброя женщіни.А довгі ноги гарні, звичайно, але якщо до них немає в доважок мозку-ноги та інші частини тіла можуть і набриднути ??? Дівчата, хто хоче зрозуміти, як звабити і, головне, утримати чоловіка це ось до них, в школі гейш вчать обворажівать-вони нам самі рассказалі.А коли вони пішли-я сама не повірила-но в кімнаті утворилася порожнеча і захотілося їх вернуть.Но це доооооорооооогоееее задоволення ??? і попрошу не плутати гейш з дамами першої найдавнішої-це ВЗАГАЛІ НЕ ОДНЕ І ТОЖЕ☝️ ПОСТ гортає-ТАМ БАГАТО ЦІКАВОГО # латье # мода # стиль # кімоно # краса # красотаспасетмір # дівчинки # красуня # девочкітакіедевочкі #bow #kimono #kimonowrap #style #fashion #traditional #tradition #japan #japanese #tokio #instagramjapan # снаміопасноноінтересно # неродіськрасівойародісьумеющейочаровать # когдаобаяніеважнеедліннихногівисокойгруді # увіделіпропалнепутатьспопалхотяіетотоже

Допіс, Поширення Катерина Андрєєва (@ekaterinaandreeva_official) 3 Лис 2017 р. про 2:44 PDT

І радить при будь-яких життєвих ситуаціях вірити в себе: "Головне - вірити в свої сили і правильно вибрати напрямок. У словосполученні" у мене не вийде ", треба всього-на-всього викреслити" не ". І спробувати хоча б один день перестати говорити, вживаючи частку" не "".

Шлях від Чебурашки до моделі насправді цілком можливий .Він може бути довгим, але ... ЧАС-категорія относітельная.Главное-Віра в свої сили і правильно вибрати напрям.У словосочетаніі- "у мене не вийде", треба всього -навсего викреслити " не «.І спробувати хоча б один день перестати говорити, вживаючи частку" не ".Це, до речі, дуууже трудно.Но Всесвіт чує нас тільки без заперечення .І це теж один із секретів формування вдалою життя, про які Ви мене спрашіваете.Моделіровать свою промову без "не" я вчуся до сих пор.І це дуууже ув екательное занятіе.Прімер- замість "я не хочу", сказати-сфера моїх інтересів-інша або-мене цікавить другое.Етот метод розвиває мислення, вміння швидко думати і отримувати бажане? фото @yuldashev_shuhrat. # Стильно # стиль # тренд #style #styles #photos #photographer #instastyle #beauty #beautiful #beau # дівчинки # девочкітакіедевочкі #magnifique #pretty # робота # команда # ялюблюсвоюработу # люблюсвоюработу #star #backstage # натхнення # творчість # снаміопасноноінтересно # імперіямузикі

Допіс, Поширення Катерина Андрєєва (@ekaterinaandreeva_official) 3 Жов 2017 р. про 8:51 PDT

Також телеведуча поділилася фото зі своєю дочкою. Зізнатися чесно, якби Катерина не вказала, що це її дочка, все б думали, що вона вона ровесниця цієї красуні.Телеведуча пишається тим, що у неї з дочкою дуже дружні відносини і вона змогла виростити її цікавою і сильною особистістю.

"Якщо дивитися з нею (з ним) в одному напрямку. Якщо бачити в ній (в ньому) особистість і не принижувати криками, навіть коли їй (йому) рік, два, десять, шістнадцять. Щоб її (його) поведінка тобі подобалося, самої бути на висоті. Якщо подавати хороший приклад своїм життям і просто любити, то вона (він) дадуть тобі тим же (як відгукнеться - так відгукнеться). і тоді через роки ви все також зможете сидіти поруч на дивані і дивитися в одному напрямку " .

"Я дивлюся на неї, як в дзеркало. І бачу те, що сама заклала ... Виховуйте дітей за образом і подобою своєю. Тільки перевірте, щоб подобу своє було нормальним ".

Ми повністю згодні з Катериною Андрєєвої. Тільки своїм прикладом можна показати і довести дитині, що жити потрібно щасливо і гідно. Як мати дівчинки, телеведуча показала свою доньку, що жінка повинна бути красунею. Але крім цього потрібно ще любити життя і не забувати про те, що розум теж вимагає тренування.

Дивлячись на Катерину, розумієш, що радіти життю і бути оптимістично налаштованої потрібно в будь-якому віці.Немає кращого прикраси для жінки, ніж палаючі очі, посмішка і щаслива сім'я!

А як ти думаєш, майбутнє дітей залежить від їхніх батьків або від оточення? Розкажи нам в коментарях і поділися цікавою статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!