sneznoe.com

Вознесіння Господнє в 2017 році! Ось що категорично не можна робити в свято.Вознесіння Господнє в 2017 році! Ось що категорично не можна робити в свято. /  свята

Вознесіння Господнє - один з найголовніших церковних свят, яке здавна відзначається на 40-й день після Великодня. Воскресіння Ісуса стало вшанування, що його земне життя підійшла до кінця. Але він не відразу відправився на небеса, а ще 40 днів спілкувався зі своїми учнями в образі людини. Ісус давав їм поради та благословляв апостолів на майбутні звершення.

Вознесіння Господнє в 2017 році


© DepositPhotos

Також Син Божий залишив своїм учням важливе послання про те, що він повернеться на землю. Це буде його друге пришестя, яке описано в книзі Апокаліпсису. Згідно цьому посланню, Ісус прийде, щоб судити всіх за звершення гріхи.


© DepositPhotos


© DepositPhotos

Чому Ісус Христос увійшов до небесного храму свого батька саме на 40-й день? Справа в тому що, згідно з законом Мойсея, всі батьки повинні приносити своїх немовлят в храм саме на 40-й день після народження. Точно також після Воскресіння, на 40-й день, Син Божий повинен був увійти до небесного храму свого батька.


© DepositPhotos

Церква закликає нас не сумувати протягом цих сорока днів, а в середу, напередодні свята, побувати на всеношної службі. У четвер, в день Вознесіння, буде урочиста літургія.


© DepositPhotos

У цей день господині печуть "драбинки" - смачні прямокутні пироги з цибулею. Кожен пиріг прикрашений невеликими перегородками, що символізують сходи, по якій Ісус піднімався на небо в Храм Божий.

У день Вознесіння Господнього потрібно постаратися зберегти душевний спокій: не варто сваритися з близькими через дрібниці, краще зробити для них щось хороше.


© DepositPhotos

У цей день не можна займатися важкою працею, однак і перекладати свої обов'язки на інших теж не варто. Краще відкласти справи на потім, присвятивши себе молитві і просвітління в день Вознесіння Господнього.


© DepositPhotos

Також в цей день не можна поминати померлих родичів. Природно, пам'ятати про покійних і молитися за них ми можемо щодня, але в церквах в двунадесяті свята не буває панахиди.


© DepositPhotos

У Вознесіння можна думати про погане. Варто провести весь день в колі сім'ї, а ввечері відвідати храм або церква.


© DepositPhotos

Бажаємо тобі Божої благодаті! Обов'язково проведи день Вознесіння Господнього, зберігши душевний спокій.