sneznoe.com

9 відмітин часу, які видають твій вік. Вікові ознаки, які не можна ігнорувати!9 відмітин часу, які видають твій вік. Вікові ознаки, які не можна ігнорувати! / жінки

"Після 30 років жінка виглядає так, як того заслуговує", - говорять в народі. Але це правда лише почасти.

Перші вікові ознаки старіння деякі дівчата помічають на обличчі вже в 18 років, але насправді старіти ми починаємо значно пізніше. Поява мімічних зморшок і пігментних плям, які іноді "псують" молоду шкіру, не має нічого спільного з процесами старіння організму. Все перераховане - результат недостатнього догляду за шкірою, але ніяк не прикмети підступаючої старості.

Насправді серйозні вікові зміни з'являються на обличчі тільки після 30 років, коли в організмі сповільнюються процеси відновлення клітин, порушується мікроциркуляція і знижується обмін речовин. Але говорити про зів'яненні шкіри - неодмінної етапі її старіння - ще досить рано, хоча вигляд шкірного покриву все ж змінюється.

Шкіра жінки після 30 років на мові косметології називається зрілої. І тим не менше турбуватися не варто. При якісному догляді за нею, багато жінок після 30 і старше можуть виглядати значно краще 20-річних, і цьому є безліч прикладів.

Уникнути старіння не вдасться нікому, але вчасно помітити перші ознаки старіння і уповільнити цей процес може кожен з нас. Редакція "Так просто!" підготувала для тебе 9 ключових ознак, так би мовити, відмітин часу, які видають твій вік. Швидше зверни на них увагу і почни боротися зі старінням ефективно!

вікові ознаки

 1. мочки вух
  Звичайно, це далеко не перше, що кидається в очі, проте мочка вуха і козелок (виступаючий хрящик на стику вуха і голови) з роками втрачають свою еластичність. Особливо схильні до змін вуха жінок, які люблять носити великі, важкі сережки.

  Щоб уникнути цієї проблеми, стилісти пропонують літнім жінкам носити або сережки невеликих розмірів, або замінити їх легкими кліпсами. Також постарайся регулярно зволожувати і живити вуха кремом, масажуючи їх. Завдяки цій корисній звичці шкіра довше залишиться еластичною.

 2. Шкіра на шиї
  Жінки схильні приділяти підвищену увагу особі, а ось шия виявляється часом незаслужено забутою. А адже саме шия і видає твій реальний вік.

  Навіть при перших ознаках в'янення можна постаратися повернути час назад. Але краще попередити такий стан шкіри. Для цього потрібно не забувати про ретельного догляду: очищення, зволоження і живлення. А головна запорука успіху - це зміцнює гімнастика для шиї.

 3. Зморшки на лобі
  Чи знаєш ти, що застосування філерів і ботокса в боротьбі зі зморшками на лобі, змінює жировий шар на цій ділянці обличчя? В результаті лоб втрачає обсяг і виглядає неприродно плоским.

  Однак в цьому не буде потреби, якщо робити профілактику появи зморшок, розгладжуючи ледь помітні "позначки" за допомогою кремів і масок, а також роблячи спеціальні вправи.

 4. брови
  Коли тобі 18 - твої брови завзято кирпатий вгору. Але з віком надбрівні дуги починають "сповзати" вниз, відстань між очима і бровами стає значно менше, а вираз обличчя - більш суворим.

  Найпростіший спосіб поліпшити зовнішній вигляд брів - це використовувати правильно підібраний за кольором олівець. Користуватися ним слід дуже акуратно, щоб брови виглядали природно. Крім того, щоб вікові зміни не стали кидатися в очі, регулярно виконуй зарядку для м'язів обличчя.

 5. губи
  Губної жолобок, відомий також як фільтрум, - досить приваблива частина особи, що робить губи більш виразними. На жаль, з часом шкіра в цій області розгладжується.

  Зберегти без деформацій цю привабливу частину обличчя допоможе гімнастика для губ.

 6. Кисті рук
  Як і шия, кисті рук позбавлені підшкірної жирової клітковини, а тому вони покриваються зрадницькими складками навіть раніше, ніж явні ознаки старіння атакують особа.

  На жаль, скорегувати цей недолік практично неможливо. Однак ти можеш приділити цій зоні більше уваги і турботи, не забуваючи користуватися живильними кремами і регулярно зволожувати шкіру рук. А також старайся під час прибирання користуватися гумовими рукавичками!

 7. овал обличчя
  З віком щоки починають провисати і особа набуває інші обриси. Уникнути явних змін можна, виконуючи вправи для м'язів щік. І не забувай про правильне харчування!

 8. зуби
  Стан зубів і їх зовнішній вигляд часто також говорить про твій вік. Посмішка поступово стає менш привабливою через накопичені стоматологічних проблем. В результаті тривалого тертя передній ряд зубів помітно коротшає, з віком зубна емаль руйнується і починає проступати темний дентин.

  Справитися з цими проблемами допоможе хороший стоматолог, але це точно зажадає великих матеріальних витрат.

  Візажисти рекомендують жінкам у віці користуватися олівцем для контуру губ і помадою світлих тонів, а також триматися подалі від насичених відтінків червоного, темної сливи,кольору вина і коричневого. Яскраві і світлі відтінки помади роблять твою посмішку більш молодий.

 9. ноги
  Намагайся не допускати порушення кровообігу ще змолоду, не стій кілька годин поспіль, частіше міняй становище, одягайся не тільки красиво, але і зручно. І щодня роби гімнастику для ніг. Так ти зможеш уповільнити старіння своїх красивих ніжок.

  Крім того, стилісти раджу вибирати літнє взуття з широкими ремінцями, вони приховують всі недоліки і надають нозі додаткову стійкість.

Рада редакції

А ще пропоную тобі ознайомитися з рецептом домашньої маски з желатином. Вона стане твоїм улюбленим засобом по догляду за шкірою, адже працює не гірше дорогих магазинних кремів, перемагаючи зморшки і вікові зміни. Результат видно вже після першого застосування!

А наостанок хочу підкреслити: які б заходи в боротьбі зі старінням ти прийняла, пам'ятай, що втомлений погляд і відсутність посмішки старять жінку набагато більше, ніж "гусячі лапки" біля очей. Люби себе і бережи здоров'я змолоду, і тоді тобі не доведеться витрачати багато грошей, часу і сил на боротьбу з явними ознаками старіння.

Щиро бажаю тобі бути щасливою і жити в гармонії з собою, ловлячи захоплені погляди оточуючих! І не забудь розповісти про цю статтю своїм подругам, адже не дарма ж кажуть: "Попереджений значить озброєний!"