sneznoe.com

Вправи для схуднення в домашніх умовахВправи для схуднення в домашніх умовах /  вага

Практично кожна жінка мріє про те, щоб скинути парочку зайвих кілограмів. Для цього кожен день винаходяться сотні методів, технік, дієт і комплексів вправ. Але все нові і модні штуки прийшли до нас з далекого минулого. Ось і сьогодні ми розповімо тобі про одну з них.

© DepositPhotos

Всім відомо, що гейші вважалися еталоном краси, але не всі знають, як їм вдавалося зберігати стрункість. Тому сьогодні редакція "Так просто!" розповість тобі про одне вправі, яке допоможе швидко схуднути в домашніх умовах. Гейші знали в цьому толк.

Вправи для швидкого схуднення

Ми всі звикли вважати, що процес схуднення - це тільки дієти і фізичні навантаження. Але це тільки два елементи з множини. Мало хто знає, що скинути зайві кілограми можна за допомогою правильного дихання. Мало того, завдяки дихальним вправам можна поліпшити самопочуття, вилікувати деякі захворювання і просто привести тіло в тонус.

Сьогодні ми розповімо тобі про вправу, яке виконується за допомогою звичайної пляшки. Вправа досить просте у виконанні і не вимагає особливих витрат часу.Отже, для початку встань на коліна, між зубами затисни шийку порожньої пластикової пляшки. Це наше вихідне положення, тепер починаємо правильно дихати.

© DepositPhotos

Потрібно робити повільні вдихи і видихи, використовуючи черевний подих. Зроби звичайний вдих через ніс, а після з силою видихни повітря в пляшку, напружуючи діафрагму і м'язи живота. Якщо серце і легені в порядку, можна робити вдих так само, через пляшку. Важливо робити повільний видих з невеликим зусиллям. Зроби 15 таких видихів. Або ж можеш просто подихати так хвилин 10-15, не рахуючи.

Стеж за своїм самопочуттям, ні в якому разі не доводь себе до запаморочення. Якщо відчуваєш, що не вистачає повітря або будь-який дискомфорт, потрібно припинити виконання вправи і повернутися до нього пізніше.

Діафрагмальне дихання корисно не тільки для схуднення, хоча не раз доведено, що вага при регулярних тренуваннях йде дуже добре. Крім іншого, вправа допомагає поліпшити кровообіг, прискорити метаболізм і збільшити кількість поживних речовин, які засвоюються організмом. Також дихальну вправу допомагає очистити організм від токсинів, які містяться в жировій тканині.

© DepositPhotos

Після регулярних занять ти відчуєш, як тіло наповнюється енергією, м'язи приходять у тонус, а сантиметри на талії і стегнах поступово відходять. До того ж це вправа допомагає позбутися від стресу і хронічної втоми. А ще дуже позитивно позначається на стані шкіри, адже сприяє наповненню клітин киснем. Таким чином, одне просте вправу допомагає не тільки схуднути, але і повністю омолодити організм!

© DepositPhotos

Якщо ти мрієш скинути зайву вагу, то ні в якому разі не можна забувати про диханні. А ще важливо підібрати раціон і фізичні навантаження, які підійдуть саме тобі. Якщо у тебе немає можливості зробити це самостійно, ми рекомендуємо скористатися приголомшливою програмою здорового схуднення, яка допоможе привести тіло в форму всього за 12 тижнів!

Сподобалася стаття? Обов'язково поділися з друзями!