sneznoe.com

10 вправ для швидкого схуднення. Не знав, що катання на лижах настільки ефективно ...10 вправ для швидкого схуднення. Не знав, що катання на лижах настільки ефективно ... / мотивація

Коли тренуєшся, важливий не тільки сам процес. Результат - ось на що налаштовані більшість жінок і чоловіків, що приступають до тренувань. Як це зазвичай відбувається: людина починає бігати вранці, і вже через 2 тижні виснажливих пробіжок чекає результату. На цьому етапі він зазвичай незначний - біг спалює всього 20 ккал в хвилину. Розчарований спортсмен поступово опускає руки: стільки зусиль витрачено, а де ж плоди праці?

Кращі мотивуючі фізичні навантаження - ті, які дають швидкий ефект: силові тренування спалюють на 70% більше енергії, ніж звичайні. Вони короткі, але при цьому змушують витрачати організм більше калорій за таку ж одиницю часу. Ознайомся з цим вражаючим списком видів фізичної активності, які сприяють швидкої втрати зайвих кілограмів. Спостерігаючи прекрасний результат, ти не зупинишся на досягнутому!

Вправи для схуднення

 1. Стрибки на скакалці
  20 хвилин активних стрибків на скакалці - мінус 300 калорій. Ця ефективна кардіонагрузку зміцнює серце і підходить всім, хто мріє мати стрункі ноги.
 2. Тренування Табата
  Японська інтервальна тренування дозволить спалити в домашніх умовах все непотрібне, тренуючись при цьому всього 20 хвилин в день 3 рази в тиждень.
 3. Бурпі
  За дивним словом ховається дуже результативне вправа: віджимання з стрибком дає повноцінне навантаження на всі основні групи м'язів. Виконувати бурпі можна і вдома, і в залі. Головне - темп; чим швидше тренуватися таким способом, тим ефективнішим буде результат.
 4. "Сінді" і "Мері"
  Цикли вправ хороші тим, що вони різноманітні: чи не набридають, хоча під час заняття ти практично не розслабляєшся. "Сінді": 5 підтягувань, 10 віджимань, 15 присідань без ваги. Цикл для просунутих спортсменів - "Мері": 5 вертикальних віджимань, 10 "пістолетиком", 15 підтягувань.
 5. Катання на лижах
  Особливо добре кататися тим людям, які хочуть прибрати зайвий жир зі стегон, сідниць і живота. Спритність і швидкість реакції - приємні бонуси, які отримує лижник разом з втратою ваги ...
 6. канати
  Тренування з канатами дозволяє спалити 10,3 ккал в хвилину. Те, що таке тренування підходить тільки чоловікам - оману. За допомогою канатів зміцнювати все тіло, кистьову хватку і спалювати жир можуть навіть літні люди і діти!
 7. Махи гирею
  За допомогою всього однієї гирі можна сильно навантажити все тіло, і зробити це за 10-15 хвилин. Відгук м'язів просто фантастичний за рахунок того, що навантаження є дуже неприродною для організму.
 8. Гребля
  Якщо є можливість відправитися в сплав - це не відходить її! Гребля - один з видів спорту, який забирає дуже багато енергії, навантажуючи всі групи м'язів.
 9. AirDyne Bike
  Займаючись на такому тренажері, ти зможеш витратити 87 ккал в хвилину! Неймовірна цифра. Незрозуміло, чому в деяких залах досі немає цього чуда?
 10. Фет-байк
  Велосипед-всюдихід з величезними колесами - фет-байк. Якщо у тебе випаде шанс покататися на такому крутому транспорті, ти зможеш витратити 1 500 ккал на годину. Навантаження просто божевільна!

Заняття спортом не повинні бути нудними - це відбиває бажання займатися. Намагайся урізноманітнити свою спортивну програму так само, як намагаєшся урізноманітнити меню - і зайва вага залишиться в гіркому минулому.

Розкажи друзям про ці цікаві тренуваннях, тут кожен зможе знайти для себе улюблену!