sneznoe.com

8 простих вправ для розминки стегон. Відмінна розминка для тих, хто веде сидячий спосіб життя.8 простих вправ для розминки стегон. Відмінна розминка для тих, хто веде сидячий спосіб життя. / стегна

Люди які працюють в офісі, Сидять весь день на своєму робочому місці. Це може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Така проблема, як закріпачені м'язи стегон, зараз не рідкість.

Якщо ти з цим зіткнувся, то тобі складно займатися спортом або будь-яким іншим видом активної діяльності. Якщо у тебе немає таких симптомів, хоча більшу частину дня ти проводиш сидячи, то краще цю проблему запобігти, ніж потім лікувати.

Виконай декілька корисних вправ на розтяжку. Вони не завадять!

базові вправи

 1. "Голуб"
  Одну ногу витягни назад в шпагат, коліном вниз. Іншу ногу зігніть в коліні і витягніть вперед.

  Затримайтеся в цьому положенні, грудна клітка повинна бути розправлена. Потім поклади руки на підлогу перед собою і тягнися вперед. Зміни позицію.

 2. "Широкі присідання"
  Стань рівно, потім постав ноги на ширині стегон, але краще трохи ширше. Сядь. Поклади долоні перед собою і притисни їх до підлоги. Іди на руках вперед, а потім назад. Ноги не відривай.
 3. "Щаслива дитина"
  Ляж на спину. Потім зігніть обидва коліна і схопив свої ступні (як на фото). Тепер одночасно натискай руками на ступні, щоб коліна опустилися на підлогу.Протримайся в такій позі п'ять секунд, потім розслабся і повтори знову.
 4. "Широкі ноги"
  Поклади голову і плечі на підлогу, прямі руки поклади під себе, постав ноги нарізно. Опускай повільно стегна до підлоги, як ніби сідаєш на шпагат.

  Верхню частину тіла теж можна опускати трохи. Перебувай у такій позиції протягом п'яти вдихів, а потім знову зводь ноги.

інтенсивна розтяжка

 1. "Ящірка"
  Зроби випад одним коліном вперед, а іншу ногу витягни назад. Руками потрібно впиратися в підлогу, тулуб тягни вгору - перпендикулярно підлозі. Руки тримай прямими. Утримуй позу п'ять вдихів, потім повтори.
 2. "Голуб" (інша варіація вправи)
  Випрями ноги перед собою на підлозі. Зігни одне коліно і поклади його на підлогу паралельно тазу. Потім зігніть інше коліно і поклади зверху на іншу ногу так, щоб вийшов невеликий трикутник.

  Поклади руки перед собою і тягнися вперед, поки грудна клітина не доторкнеться до ніг. Протримайся в такій позі п'ять вдихів. Потім повтори.

додаткові вправи

 1. "Голова до коліна"
  Сядь на підлогу і постав ноги прямо перед собою. Потім зігніть одну ногу в коліні і поклади її під внутрішню сторону стегна іншої ноги.

  Сядь прямо, а потім повільно нахилися вперед, руки тримай в замку. Залишайся в цьому положенні протягом п'яти вдихів, а потім поміняй ногу.

 2. "Метелик"
  Сядь на підлогу. Зігни коліна і розкрій їх в сторони. Стопи з'єднай підошвами всередину і зафіксуй їх руками. На вдиху тягни коліна до підлоги, на видиху розслабте ноги.

  Виконуй вправу 30 секунд. Потім плавно нахилися вперед, грудьми тягнися до ніг. Злегка напряги м'язи живота. Нахиляйся з рівною спиною, поперек тримай прямо.

Проблема закріпачених м'язів стегон може з'явитися у кожного, хто веде сидячий спосіб життя. Прості вправи допоможуть тобі не тільки вирішити таку проблему, але і запобігти її. Успіхів тобі!

Подбай про своїх друзів, поділися з ними цією корисною інформацією.