sneznoe.com

Емоції стрункості єдиний спосіб схуднути тим, кого не врятувала від жиру жодна дієта.Емоції стрункості єдиний спосіб схуднути тим, кого не врятувала від жиру жодна дієта. /  вага

Існує так багато методик схуднення, Заснованих на дієтах, спорті, голодуванні, спеціальних вітамінах ... Але часто буває так, що ти дотримуєшся усіх правил здорового харчування, ходиш в зал, відмовилася від шкідливих звичок, перевірила у ендокринолога, а зайві кілограми йти не поспішають. І у тебе напевно промайнула думка, що всі ці дієтологи, тренери та інші фахівці в області схуднення просто шарлатани.

© DepositPhotos

Насправді є один важливий момент, який випускає 90% всіх тих, що худнуть. І це зовсім не кількість їжі, генетика або гормони. Редакція "Так просто!" розповість тобі, що ж потрібно в обов'язковому порядку враховувати, щоб твоє тіло було струнким.

Як ефективно схуднути без дієт

Справжній фізичний голод практично не знайомий сучасним людям. Почуття голоду, яке ми відчуваємо, - це вимога нашої енергетичної оболонки. Ми можемо просидіти весь день на місці, займаючись якоюсь справою, взагалі не витративши фізичну енергію, але в обід захочемо є. Можливо, ти помічала, що твоя вага більш стабільний і тебе не так тягне є, коли в житті все добре. Наприклад, багато жінок худнуть з появою в їх житті чоловіка, любові, романтики.

© DepositPhotos

Вся справа в енергетиці. У кожного продукту і у кожного смаку своя енергетика. Про це добре розповідає аюрведа. Солодкий смак заспокоює, солоний - концентрує, гострий - активізує, гіркий дарує витримку і терпіння. У деяких продуктів жіноча і м'яка енергетика. І у людини є енергетика, яку завжди потрібно підтримувати.

© DepositPhotos

Жорсткі обмеження в їжі допомагають скинути вагу лише на час. Але знемоги в емоційному плані тіло накопичує енергетичний голод, і в один день ми зриваємося. Якщо ти хочеш їсти, значить, тобі не вистачає якогось емоційного стану. Тобто у тебе недолік певної енергії.

Переварюючи їжу, ми єднаємося з її енергією, вона наповнює нас своїми вібраціями і наше психічний стан змінюється. Саме тому ми заїдає стрес солодким.

© DepositPhotos

Психологія схуднення говорить: коли ти в гармонії з собою, твої смакові звички змінюються і тебе практично не тягне на шкідливу їжу. Коли ти відчуваєш страх, або робиш те, що тобі не подобається, твій організм відразу ж буде вимагати більш важку їжу. Просвітлені люди харчуються жменею рису в день протягом усього життя, адже вони отримують позитивні емоції від спілкування з Богом.

© DepositPhotos

Ще важливий момент: чи не худни бездумно.Наприклад, за допомогою схуднення ти хочеш налагодити особисте життя, полюбити себе, потроїтися на ту чи іншу роботу. Гарна фігура повинна приносити щастя. Сконцентруйся на своїх бажаннях, а не на харчуванні.

Для схуднення тобі знадобиться 21 день. За цей час тобі потрібно щодня робити щось приємне для себе, носити одяг, який буде підкреслювати твою фігуру, радіти, спілкуватися з приємними людьми. І ти побачиш, як зміниться твоє харчування і форми. Загалом, живи так, ніби у тебе вже бажана фігура.

© DepositPhotos

Постарайся відпустити всі свої образи з минулого, намагайся вийти із зони комфорту, щоб поліпшити якість життя. Чи не зациклюватися на чоловікові, дітях, рідних. Кожен день ти повинна виділяти час для себе (погуляти, подумати). І завжди май якусь маленьку мрію, яка буде тебе надихати.

Відводь у своєму житті місце для радості, і процес схуднення помітно прискориться. Розкажи нам, чи згодна ти з тим, що емоції впливають на нашу фігуру? А також поділися цікавою статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.