sneznoe.com

Запах старості ні з чим не переплутаєш! Щоб допомогти немічним людям похилого віку впоратися з ...Запах старості ні з чим не переплутаєш! Щоб допомогти немічним людям похилого віку впоратися з ... /  ванна

Багатьом з нас бабусин будинок назавжди запам'ятався запахом свіжоспеченого випічки, рожевого варення і старих книг. Як же хочеться повернутися в той чудовий час: сісти на старе ганок і уплесті за обидві щоки пиріжок, який недавно виріс в чудо-печі.

На жаль, зараз бабусин будинок виділяє інші запахи ... З віком всім людям похилого віку стає важко доглядати не тільки за житлом, але навіть за собою. Тому нерідко ми можемо почути від них специфічний запах, що не лишком приємний для нашого нюху.

запах старості

Справа в тому що процеси старіння негативно позначаються на наших шкірних покривах: тканини стоншуються і зменшується кількість жирової змащення. Через це шкіра стає сухою і надчутливої.

Багато старі усвідомлено уникають водних процедур. Це пов'язано з тим, що після застосування мила з шкіри змивається захисна ліпідна плівка. Через що виникає відчуття стягнутості і болю при щонайменшому дотику.

Але незважаючи на це, людям за 60 не варто геть відмовлятися від водних процедур. Просто правила особистої гігієни будуть трохи відрізнятися від тих, що були в молодості.Про довгих розслаблюючих ваннах краще забути, замінивши цю процедуру на душ. Лікарі рекомендують літнім людям митися через день.

Як засіб гігієни потрібно використовувати не мило, а гель-крем для душу з нейтральним Ph. Причому гелем необхідно мити тільки згини рук і ніг, а також складки шкіри і статеві органи. Решта частини тіла досить омивати водою.

Якщо немає можливості повноцінно прийняти душ, можна скористатися вологими серветками (найкраще використовувати дитячі). Також не варто забувати про підмивання: цю процедуру потрібно робити щодня, а також після кожного стільця.

Неприємний запах може виділяти не тільки тіло, а й житло. Це безпосередньо пов'язано з домашнім пилом, яка формується з ороговілих лусочок шкіри. Вона застряє в одязі, на поверхні килимових покриттів і меблів ...

Так як людям похилого віку важко наводити порядок в домі, то основні обов'язки по прибиранню повинні взяти на себе близькі родичі. Прибрати неприємний запах в будинку допоможуть есенції ефірних масел. Також можна помістити в шафи саше з травами або ароматизоване мило.

Не переставай піклуватися про своїх близьких, вони, як ніхто, потребують твоєму увазі!