sneznoe.com

Запах тіла розповість про приховані хвороби! Метод професора Неумивакіна допоможе позбутися від душка старості.Запах тіла розповість про приховані хвороби! Метод професора Неумивакіна допоможе позбутися від душка старості. / хвороби

Коли в транспорті або просто громадському місці ми чуємо неприємний запах від людини, Часто у нас виникає думка про те, що йому б не завадило краще стежити за власною гігієною. Але іноді першопричиною поганого запаху є не неохайність людини, а серйозне захворювання. Специфічний запах стає одним з індикаторів, які не можна ігнорувати ...

запах тіла

 1. запах аміаку
  Запах аміаку в першу чергу свідчить про те, що організм намагається позбутися від надлишку азоту. Найчастіше він виділяється через сечовину, піт або повітря, що видихається.

  Якщо запах аміаку присутній в сечі людини, швидше за все, він страждає від циститу. У разі якщо неприємний запах доноситься з рота, є велика ймовірність зараження Helicobacter pylori.

  Вихідний від шкіри запах може свідчити про те, що печінка і нирки не справляються з функцією переробки азоту.

 2. запах риби
  Неприємний запах тухлої риби може переслідувати людину, організм якого накопичує в надлишку тріметіламін. Найчастіше такий стан є наслідком генетичного захворювання. Тріметіламін має властивість з'єднуватися з будь-якими формами виділень організму: сечею, потім, що видихається.

  Тим, хто страждає від триметиламінурію (синдрому рибного запаху), варто виключити зі свого раціону ряд продуктів, що містять такі речовини, як холін, карнітин та лецитин.

  Це червоне м'ясо, риба, молочна сироватка, яйця (жовтки), насіння, горіхи, печінка, пророслі злакові. У разі якщо бридкий запах у жінок виходить від виділень з піхви, варто перевіритися на вульвовагініт.

 3. запах капусти
  Якщо від людини постійно виходить неприємний запах кислої капусти, швидше за все, його організм не справляється з функцією розщеплення амінокислоти тирозин. Як результат, відбувається накопичення різноманітних амінокислот в організмі, що може привести до патологій печінки, нирок і змін кісткової тканини.
 4. запах меду
  Незважаючи на те, що цей продукт пахне досить приємно, такий стан свідчить про зараження синьогнійної палички. Це особливий збудник інфекції, яка найчастіше передається контактно-побутовим шляхом. Підступна бактерія провокує виникнення менінгіту, отиту і різноманітних абсцесів.
 5. запах ацетону
  Найчастіше виникнення неприємного запаху ацетону тісно пов'язане з нестачею вуглеводів в організмі.Щоб добути глюкозу, наш організм йде на крайні заходи - спалює запасені жири. В результаті такої реакції відбувається виділення ацетону.

  Однак його кількість занадто мізерна, щоб виділення людини знайшли характерний запах. У більшості випадків тіло набуває смердючий аромат при виснажливому голодуванні або початковій формі розвитку діабету.

 6. запах сиру
  Смердючий запах спітнілих ніг переслідує багатьох людей. Нерідко його причиною стає спадкове захворювання, яке пов'язане з дефіцитом особливого ферменту - ізовалеріл-СоА-дегідрогенази. Його відсутність провокує накопичення організмом речовини ізовалерат, яке виводиться разом з сечею і потом.
 7. Запах кислого тесту
  Найчастіше він переслідує людей, які страждають від коростяний кліщ.

Дивись в цьому відео, як слід боротися з неприємними запахами за методом професора Неумивакіна.

Здоров'я тобі і твоїм близьким! Нехай тебе оточують тільки найприємніші запахи.