sneznoe.com

Просто трохи втомився від постійних болів в спині! Зараз я не кричу від болю, але тільки тому, що вчасно ...Просто трохи втомився від постійних болів в спині! Зараз я не кричу від болю, але тільки тому, що вчасно ...  /  знаменитості

Ти точно що-небудь та чув про пілатес. Ця система тренувань зараз на піку популярності. Заняття, що складаються з плавних і дбайливих рухів, розтягують і зміцнюють м'язи, підвищують гнучкість, тонізують і поліпшують кровообіг. Але мало хто знає про людину, який цю приголомшливу систему винайшов. Знайомтеся, Йозеф Пілатес!

"Так просто!" з радістю розповість тобі про генія, якому вдалося придумати, на наш погляд, кращу з існуючих систем тренувань.

заняття пілатесом

Йозеф Пілатес, винахідник такою популярною нині системи вправ, далеко не завжди був ставним і підтягнутим. Чоловік народився 1883 році в бідній німецькій родині. Він був дуже хворобливою дитиною: страждав від астми, рахіту і ревматизму. Крім того, йому частенько діставалося від однолітків.

Коли хлопчик вкотре став скаржитися батькові, той сказав:"Кожна людина - господар своєї долі. Ти можеш продовжувати скаржитися, а можеш почати змінювати своє життя". Здається, ця проста фраза стала вирішальною в долі Йозефа.

Через якихось пару років наполегливих тренувань хлопчисько перетворився з кволого доходяги на справжнього спортсмена.Він так феноменально розвинув мускулатуру власного тіла, що місцеві художники запрошували його позувати як натурника. Уже в юності Пілатес задумався про розробку системи тренувань, Яка ідеально вигострювала б гнучкість і силу тіла. Тоді і було покладено початок усіма коханому сьогодні пілатесу.

У 1912 році Йозеф переїхав до Англії, де працював цирковим гімнастом, брав участь в спарингах і навіть тренував детективів Скотленд-Ярду. На початку Першої світової війни Пілатес потрапив в полон, де продовжував активно тренуватися і тренувати.

У військовому таборі він працював в госпіталі, де йому вдалося розробити систему вправ для лежачих хворих. Ліжка спеціально обладнали пружинами, ременями і шківами. Саме вони послужили прототипом сучасних тренажерів для пілатесу.

У 1923 році Йозеф Пілатес, вже Джозеф, емігрує в США, де знаходить справжніх шанувальником своєї системи. Його заняття без кінця відвідують зірки Голлівуду і імениті спортсмени.

Йозеф Пілатес помер у віці 87 років і до самої смерті зберігав прекрасну фізичну форму. Хоча сам чоловік стверджував, що дозволяв собі багато надмірностей: їв що заманеться, випивав і любив тютюн. Після смерті генія систему вправ зрадили забуттю.Адже єдиної теорії пілатесу не існувало, для кожного учня Йозеф підбирав індивідуальний метод.

сьогодні тренування Пілатеса переживають своє відродження, обростаючи новим досвідом і безліччю технік. Вони прості, зрозумілі і надзвичайно ефективні. Розумна гімнастика в тандемі з правильним диханням формує м'язовий каркас навколо хребта і суглобів, роблячи людини по-справжньому сильним і здоровим.

Сам же Йозеф Пілатес був переконаний: "Ми виходимо на пенсію занадто рано і вмираємо занадто молодими. Розквіт людини має припадати на вік 70+, а старість наступати в сто років! Можна бути старим в 30 і молодим в 60, тому що кожна людина молодий настільки, наскільки гнучкий його хребет".

Новачок і завзятий спортсмен по достоїнству оцінять систему вправ, розроблених Йозефом пілатесом. Практикуючи пілатес, ти знаходиш міцне, красиве, а головне, здорове тіло!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями в соціальних мережах.