sneznoe.com

Добросовісний лікар позбавлятися від болю за 20 хвилин в день! Тільки ні в якому разі не чіпай це ...Добросовісний лікар позбавлятися від болю за 20 хвилин в день! Тільки ні в якому разі не чіпай це ...  /  спина

Біль у спині - бич нашого часу, адже стільки людей змушені постійно сидіти на робочому місці, не встаючи. Добре, якщо є можливість сидіти за комп'ютером в правильному положенні, це зменшує навантаження на спину.

Грамотно організоване місце для сидіння - перший крок до позбавлення від болю в спині. Також дуже важливо зробити зарядку, яка зміцнить м'язи спини. Через слабких, погано тренованих м'язів виникають дискомфортні відчуття - спина не витримує напруги.

Пропонований комплекс з 7 вправ потрібно виконувати кожен день, приділяючи йому всього 20 хвилин. За допомогою такого тренування ти зможеш накачати м'язи спини в домашніх умовах, не вдаючись до вправ з великим навантаженням. Пишайся своєю сильною спиною і забудь про біль!

Вправи для м'язів спини

  1. Ляж на підлогу, зігніть ногу в коліні і притисніть до грудей. Затримайтеся в цьому положенні, відчувши, як розтягуються м'язи попереку на 20 секунд. Повтори 3 рази для кожної ноги.
  2. Зроби випад вперед, спираючись на коліно всією вагою. Затримайтеся в напруженому положенні на 20 секунд, відчуй, як вирівнюється спина. Повтори для іншої ноги. Не хвилюйся, якщо почуєш хрускіт, - спина приходить в норму після неприродною пози, хребці стають на свої місця.
  3. Випрямися, стань прямо. Одну ногу зігніть в коліні і притисніть до сідниці.Застинем в цій позиції на 20 секунд. Відчуй, як напружуються не лише м'язи спини, але і стегна. Повтори це для іншої ноги.
  4. Зчепивши гомілки і тягнися вперед і вгору, відчуваючи напругу в попереку. Повторюй цю дію 3 рази по 20 секунд. Якщо у тебе є проблеми з сідничного нерва, проконсультуйся з лікарем, перш ніж виконувати вправу.
  5. Ляж на спину. Праву руку відстав вправо, праву ногу зігніть в коліні і поверни наліво. Голову також бажано повернути вправо, але якщо складно - дивись в ліву сторону. Затримайтеся в цій позі на 20 секунд, повтори з іншою ногою.
  6. Ляж на спину, підніми праву ногу вгору, тримаючи її рівно. Затримайтеся в цьому положенні на 20 секунд. Розтягуй не тільки м'язи ноги, а й м'язи спини. Повтори з іншою ногою.
  7. Підійди до стіни, добре обіприся про неї руками. Повільно відходь, тримаючи тулуб паралельно підлозі і випрямляючи спину. Затримайтеся в рівному положенні на 20 секунд.

Під час виконання цієї чудової зарядки для спини потрібно пам'ятати про правильне дихання. Розтягуючи м'язи, дихай глибоко і неквапливо. Виконуючи дані вправи, ти уникнеш міжхребцевої грижі і позбудешся від болю в попереку, яка часом так нищить.Головне - займайся регулярно! Сильна і здорова спина значно поліпшить якість твого життя і допоможе тобі довше зберігати бадьорість.

Нехай слабкі м'язи спини залишаться в минулому! Укріплюй організм із задоволенням і не забувай залучати до цього своїх друзів - розкажи їм про ці вправах.