sneznoe.com

Ця жінка важила 90 кілограм і відчувала до себе огиду. Тепер вона - кумир мільйонів!Ця жінка важила 90 кілограм і відчувала до себе огиду. Тепер вона - кумир мільйонів! /  мотивація

Напевно ти не раз чув прислів'я: "Терпіння і труд все перетруть". Як думаєш, чи здатні ці дві якості" перетерти "38 кілограм? Ще й як! 31-річна акушерка Клер Кроутер на власному прикладі довела, що неможливе можливо!

Жінка, вага якої дійшов до позначки 90 кілограмів, ніколи особливо не замислювалася над тим, який шкода завдає своєму організму, харчуючись гамбургерами, піцою, напівфабрикатами і іншим харчовим сміттям. Через перевантаженого робочого графіка Клер не мала можливості подовгу стояти біля плити і готувати корисну і здорову їжу, що негайно позначилося не тільки на її фігурі, але і на здоров'я.

Дійшло до того, що жінка не могла без сліз дивитися на власне відображення в дзеркалі. Тіло Кроутер набирало вагу не по днях, а по годинах!

Все змінилося, коли Клер отримала пропозицію руки і серця від свого нареченого. Вона відповіла, що не хоче йти під вінець "жирної нареченою", і поставила перед собою мету будь-що-будь схуднути. Результати, яких вона домоглася, просто приголомшливі! Це не реклама таблеток для схуднення, це історія боротьби за свою мрію зі щасливим кінцем. Дивись сам!

Історія схуднення

Ця історія про Клер Кроутер, жінці, яка важила 90 кілограм ...

... і ненавиділа своє тіло.

Коли кохана людина запропонував їй вийти заміж, вона була змушена відмовити через те, що соромилася свого тіла.

Клер твердо вирішила, що неодмінно вийде заміж, і заради своєї любові почала посилено тренуватися, харчуватися здоровою їжею і вести активний спосіб життя. За 10 місяців вона скинула 25,5 кілограма.

Клер вирішила не зупинятися на досягнутому і разом зі своїм майбутнім чоловіком записалася у фітнес-клуб. Щоб підтримати улюблену, чоловікові теж довелося зайнятись спортом і сісти на дієту.

Заняття у фітнес-клубі допомогли їй скинути ще 13 кілограмів.

Таким чином, завдяки наполегливій роботі над собою, Клер схудла на 38,5 кілограма.

З товстушки, яка ненавиділа своє тіло, Клер перетворилася в струнку, підтягнуту красуню.

Вона перестала соромитися свого тіла і почала покривати його татуюваннями.

Тепер їй ніщо не заважало здійснити мрію і вийти заміж за коханого.

У жовтні 2014 року Клер і Стів зіграли весілля.

Дочка Клер з гордістю заявляє, що її мама - зразок для наслідування і захоплення.

"Ми самі не могли повірити в те, що так схудли.Адже всього кілька років тому ми були звичайними товстунами! "- зізнається Клер.

Не зупиняючись на досягнутому, героїня продовжує щоденні тренування і самовдосконалення. The end.

Хто знає, чим би закінчилася ще одна історія жінки, поодинці вирішила боротися із зайвою вагою, якби не наполеглива праця і віра в перемогу. Клер добилася бажаного не тому, що володіла чарівною паличкою. Наполегливість і сила характеру зробили свою справу.

Поділися цією статтею зі своїми друзями. Напевно у кожного є мрія, для досягнення якої не вистачає чарівного пендель. Надихайся і дій!