sneznoe.com

5 простих кроків, які за 14 днів змінили її життя. Зверни увагу на свій раціон!5 простих кроків, які за 14 днів змінили її життя. Зверни увагу на свій раціон! / алкоголь

Жінка на ім'я Дона Стоун розповідає свою історію схуднення. вона змогла скинути зайві кілограми дуже ефективно і поділилася досвідом з людьми в своїй книзі. Все почалося з того моменту, коли Дона закінчила коледж і переїхала жити до великого міста, де їй запропонували хорошу роботу. Кар'єристка проводила весь час на роботі, харчувалася в основному піцою, булочками і тим, що попадеться під руку. Дона не встигла озирнутися, як додала 18 кілограмів.

Як і багато інших жінок, Дона сиділа на дієтах, практично не вживала вуглеводи, жири, пила соки натщесерце. Але від цього ставала тільки дратівливою, а вага ніяк не змінювався. Жінка вирішила знайти для себе просту програму схуднення і не відмовлятися від смачної їжі.

Як перейти на правильне харчування

 1. Спочатку Дона прибрала рафінований цукор.
  "Мені здавалося, що цукор допомагає боротися мені з втомою. Спочатку було дуже складно від нього відмовитися. Але потім я відчула себе краще".
 2. Потім виключила вироби з пшениці.
  "Не те щоб цей продукт був" поганим ", але як і більшість людей я вживала його в дуже великих кількостях.Практично всі вироби з пшениці сильно обробляються і не є живильними ".
 3. Відмовилася від молочних продуктів.
  "Бувають корисні молочні продукти, а бувають зовсім навпаки. Я харчувалася молочним шоколадом, морозивом, замороженими йогуртами і так далі. А також я вирішила замінити коров'яче молоко рисовим".
 4. Позбулася звички є фастфуд.
  "Все, що продається в коробках і пакетах, - не для мене!"
 5. Після Дона прибрала з раціону штучні підсолоджувачі, червоне м'ясо і алкоголь.
  "Після першого тижня я стала харчуватися набагато краще. А вага став швидко йти. Після 14 днів я продовжувала в тому ж дусі. Але початку дозволяти собі раз на тиждень є один з моїх некорисних улюблених продуктів. Вага при цьому все одно зменшувався".

Жінка каже, що потрібно харчуватися правильно, але коли дуже хочеться, то трохи можна.