sneznoe.com

Ці 10 важливих речей чоловіка ніколи не помічають в жінках. Ні я не вірю!Ці 10 важливих речей чоловіка ніколи не помічають в жінках. Ні я не вірю! / взаємовідносини

Кожній з нас хочеться бути привабливою і неповторною в очах свого благовірного. Але, як виявилося, безліч дрібниць, через які ми проливаємо море сліз, більшість представників сильної статі просто не помічають. Зовнішність - головне джерело занепокоєння і стресу в жіночій життя - часто нічого не означає для чоловіка. І він не байдужий, немає, він - люблячий!

"Так просто!" розповість тобі про 10 речей, які турбують будь-яку жінку, але які не помічає люблячий чоловік. Готова розпрощатися з комплексами?

Жінка очима чоловіка

 1. розтяжки
  Твій коханий обожнює твоє тіло, і дуже не важливо, чи на твоїх стегнах злощасні розтяжки чи ні. Веди себе впевнено, полюби своє тіло, так само як його любить він, і твій обранець буде в захваті! Пам'ятай, для чоловіка немає нічого важливішого довіри.
 2. макіяж
  Сильна стать і правда не хвилює, гармоніюють чи твої рум'яна з помадою, скільки туші на твоїх віях і якого кольору тіні ти хотіла сьогодні. Якщо для жінки макіяж - питання життя і смерті, то для чоловіка він є лише легким доповненням до карколомного образу.

  До речі, все більше чоловіків схиляються до думки, що природність - мало не найсексуальніша річ в жінці. Так що кілька разів подумай, перш ніж клеїти накладні вії ...

 3. Зайва вага
  Час від часу вага будь-якої людини може змінюватися, і кілька зайвих кілограмів - аж ніяк не привід лити сльози. Для підтримки міцного здоров'я жінці необхідно бути в хорошій фізичній формі, однак не варто приділяти так багато уваги своїй вазі. Для люблячого чоловіка ти завжди прекрасна!
 4. Зморшки на лобі
  Якщо чоловік по-справжньому любить тебе, його не цікавить, скільки зморшок у тебе на лобі або в куточках очей. А постійне зациклення на своїх недоліках допоможе тобі лише заробити чергову зморшку. Старіти пліч-о-пліч з партнером - це ж прекрасно!
 5. взуття
  Якщо щовечора перед побаченням ти ламаєш голову, які шпильки надіти сьогодні, знай, що це питання вселенського масштабу хвилює лише тебе одну. Повір, чоловік не помітить, нові на тобі сьогодні туфлі або ж ті, в яких ти літала вчора. Якщо, звичайно, це не щось надзвичайне.
 6. асиметрична груди
  А ти знала, що в природі не існує симетрії? Зовні ідеальне будова тіла на ділі виявляється зовсім не досконалим - різна форма очей, вух, пальців і, що найстрашніше для жінки, груди ... Однак такі дрібниці помітні лише тобі! люблячий чоловік буде захоплюватися твоїми формами, незважаючи на уявні комплекси.
 7. відросло коріння
  Якщо чесно, то чоловік швидше про своє волосся переживати стане, ніж про твої. Догляд за собою ніхто не відміняв, але ледь помітні відросло коріння - недогляд можна пробачити. Швидше за все, твій чоловік і не помітить таку дрібницю.
 8. смакові переваги
  Хочеш з'їсти бургер з картоплею фрі на першому побаченні? Так будь ласка! Розуміє чоловік точно простить, якщо ти час від часу даєш слабину. Чи не сумнівайся, іноді він і сам не проти з'їсти що-небудь таке.
 9. брови
  Жоден чоловік не буде в захваті від зарослих і недоглянутих брів. В іншому - експериментуй скільки влізе! Поки ти виглядаєш презентабельно, тобі не варто побоюватися.
 10. Зовнішній вигляд в ліжку
  Під час сексу чоловіка турбує лише те, як доставити тобі задоволення, ну і насолодитися процесом самому. Твоя розпатлана зачіска, легкий рум'янець і здивоване обличчя його заводять, але ніяк не відштовхують. Насолоджуйся процесом, забувши про все!

Ідеальна жінка очима чоловіка - це улюблена жінка. Не суди себе занадто суворо, не забувай, що твій обранець - справжній чоловік.Він буде любити, захоплюватися і піклуватися про тебе, незважаючи ні на що. Так що геть комплекси і гайда насолоджуватися життям!

Не віриш? Швидше запитай, що думає твій чоловік, і не забудь поділитися своєю думкою з нашою редакцією в коментарях.