sneznoe.com

Мама 4 дітей побудувала величезний будинок за допомогою відео з YouTube!Мама 4 дітей побудувала величезний будинок за допомогою відео з YouTube! /  будинок

Знайомтеся, цю прекрасну жінку звати Кара Брукінза. Зовсім недавно її життя було сповнене страху, відчаю і невизначеності ... За плечима у Кари два розлучення і недобросовісні чоловіки, які перетворили її життя на справжнє випробування.

Від останнього чоловіка жінка неабияк натерпілася: деспотичний чоловік навіть після розлучення переслідував Кару і її дітей. Як виявилося згодом, він страждав від психічного захворювання. Коли Каре нарешті вдалося вирватися з побутового пекла, вона залишилася одна з чотирма дітьми. У цей момент жінка вирішила, що потрібно кардинально міняти своє життя.

Жінка побудувала будинок

Одного разу Кара побачила, як на житловий будинок обрушився торнадо. В результаті від будівлі залишився лише фундамент. Це видовище наштовхнуло Кару на думку про будівництві каркасного будинку. Адже таку конструкцію можна легко звести своїми силами.

На той момент її дітям було 2 роки, 11, 15 і 17 років. Щоб здійснити задуманий проект, довелося взяти кредит в банку на суму 150 000 доларів. Озброївшись будматеріалами і відеороликами з YouTube, вся сім'я взялася за будівництво великого будинку.

Вони навчилися заливати бетон, обшивати стіни гіпсокартоном, класти цеглу, а головне - злагоджено працювати разом.Тепер Кара не переймається за своїх дітей: вона стверджує, що після спорудження будинку їм не страшні ніякі труднощі!

"Будувати будинок без досвіду було неймовірною наївністю, але іноді саме за наївністю криється мужність", - зізнається Кара.

Будинок вийшов величезний - 1066 квадратних метрів! У ньому є все необхідне і навіть більше: 5 спалень, великий гараж на 3 автомобілі, майстерня і простора вітальня.

Не забудь розповісти про цю історію своїм друзям! А також дізнайся в нашій статті про жінку, яка побудувала будинок з вантажних контейнерів.