sneznoe.com

Я тобі не пара з чим не можна поєднувати яйця. Так ось звідки тяжкість в шлунку!Я тобі не пара з чим не можна поєднувати яйця. Так ось звідки тяжкість в шлунку! / кухня

Кожен день ми "бомбимо" свій шлунок не тільки шкідливою їжею, а й цілком безпечними продуктами. Здорові натуральні компоненти перетворюються на ворогів травлення і стрункої фігури. А вся справа в тому, що не всі продукти "дружать" між собою.

Для правильного і збалансованого харчування важливо знати, що з чим не можна їсти. Особливо це стосується яєць, які і без того довго засвоюються. рекомендації по роздільному харчуванню допоможуть тобі правильно поєднувати яйця з іншою їжею.

вживання яєць

несумісні продукти

 1. риба
  Не варто поєднувати в одній страві яйця і рибу. Слід знати, що овідін, що міститься в курячому яйці, здатний нейтралізувати вітамін В7, яким багаті жирні сорти риби.
 2. Мал
  Тут діє той же закон, що і з рибою. Щоб отримати максимальну користь з каші, рекомендується їсти її окремо з яйцями.

 3. картопля
  Нерозлучна парочка - яйце і картопля - в улюблених салатах ніяк не уживаються. Картопля містить мінерали, які перешкоджають засвоєнню заліза і кальцію з яєць. Тому готувати страви, в основі яких ці два інгредієнти, вкрай неправильно. Разом ці продукти погано засвоюються і порушують травлення.

 4. молоко
  Деякі білкові продукти несумісні один з одним. Це стосується молока і яєць. Молоко бажано вживати тільки окремо від будь-якої іншої їжі, щоб цінні речовини, що містяться в ньому, засвоїли організмом повністю.
 5. сир
  Організму набагато легше впоратися з одним тваринам білком за раз. Це означає, що змішувати яйця з шинкою, м'ясом і сиром небажано. Такий ситний сніданок подарує тяжкість в шлунку на весь день.

 6. деякі фрукти
  Яблука, груші, виноград, сливи, абрикоси і кавуни не радять їсти після білкових продуктів, в тому числі і яєць. Пояснити це можна різницею в швидкості перетравлення продуктів. Фрукти засвоюються вже через 15 хвилин після споживання, а яйця перетравлюються набагато довше. Уяви, що відбувається в твоєму шлунку!
 7. Масло, вершки, майонез
  Яйця і жири - цілком прийнятна комбінація, особливо якщо це жири тваринного походження. Але слід врахувати, що жири мають властивість уповільнювати травлення. Краще якомога рідше є вершкове масло, вершки і майонез разом з яйцями. До цього міксу слід додавати зелень і овочі, щоб нейтралізувати дію жирів.

Щоб не вибирати між смаком і користю, вживай яйця в поєднанні з брокколі, зеленню, овочами, які не містять крохмаль. Нехай улюблені страви приносять користь, а не дискомфорт в шлунку і зайві кілограми.

Яйця є в кожному холодильнику, тому ця інформація буде цікава всім твоїм подругам.