sneznoe.com

7 ознак того, що ти вживаєш занадто багато цукру. Організм посилає сигнали.7 ознак того, що ти вживаєш занадто багато цукру. Організм посилає сигнали. / хвороби

Як то кажуть, цукор - це біла смерть. Він і справді вважається одним з найбільш шкідливих речовин. Як тільки його рівень в крові стає надто високим, це може викликати діабет та інші серйозним проблеми зі здоров'ям: серцево-судинні захворювання, порушення роботи нирок і навіть інсульт.

Незалежно від того, хворієш ти діабетом чи ні, споживання цукру потрібно контролювати завжди. Організм завжди посилає сигнали, коли є якісь порушення. Є 7 вірних ознак того, що ти їси занадто багато цукру. Про них тобі розповість редакція "Так просто!".

вживання цукру

 1. Постійне почуття голоду
  Якщо ти їси багато продуктів, що містять велика кількість цукру, Рівень глюкози в крові сильно підвищується. Це призводить до того, що вона не проникає в клітини. В результаті організм не отримує необхідної енергії і просить їсти. А це може призвести не тільки до діабету, але і до ожиріння.

 2. Постійна втома
  Тут та ж ситуація, що і з почуттям голоду. При високому рівні цукру в крові організм стає неспроможний правильно зберігати і переробляти глюкозу. Як результат, ти відчуваєш себе не тільки голодним, але і втомленим.

 3. часте сечовипускання
  Нирки не можуть нормально переробляти рідину, якщо рівень цукру в крові високий. Через це організм розчиняє кров з внутрішньоклітинної рідиною, а це в свою чергу призводить до частого сечовипускання.

 4. Інфекційні захворювання
  Високий рівень цукру створює сприятливе середовище для розмноження дріжджів і бактерій. Інфекції сечових шляхів можуть виникати як у чоловіків, так і у жінок. Але саме у жінок вони частіше зустрічаються, якщо рівень цукру високий.

 5. Сухість в роті
  Сильне відчуття спраги і сухість у роті - вірні ознаки того, що ти вживаєш занадто багато цукру, адже це призводить до зневоднення. Звичайно ж, треба відновити водний баланс, але вибирай для цього напої без вмісту цукру. В ідеалі - воду без газу. Звичайно, цей пункт не відноситься до спекотного літа, коли організм потребує багато пиття.
 6. сухість шкіри
  Сухість і свербіж шкіри - ще одні ознаки надмірного поїдання цукру. Між іншим, лущення шкіри може статися на тлі всього згаданого в попередніх пунктах. Так що якщо ти помітила якийсь із сигналів, а у тебе ще і шкіра почала свербіти, краще здай аналізи, щоб дізнатися рівень цукру.

 7. Проблеми з концентрацією
  Як ми вже говорили раніше, підвищений рівень цукру перешкоджає проникненню глюкози, зокрема в клітини головного мозку. Тому людина насилу приймає швидкі рішення і взагалі довго думає.

Рада редакції

Контролюй вживання продуктів, які містять багато цукру. Так ти врятуєш себе від безлічі недуг і проблем із зайвою вагою. А якщо ти страждаєш від набряклості, то варто також мінімізувати кількість солі в своєму раціоні.

Вчися прислухатися до свого організму і поділися корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.