sneznoe.com

7 книг, які відкривають нові істини. Вони заслуговують місце в твоїй бібліотеці!7 книг, які відкривають нові істини. Вони заслуговують місце в твоїй бібліотеці! / книги

Кажуть, що для того, щоб стати мудрим, досить прочитати лише кілька книг, але щоб їх знайти слід прочитати тисячі. "Так просто!" вирішив трохи допомогти тобі з пошуком.

Пропонуємо твоїй увазі 7 захоплюючих книг про самопізнання, Філософії та психології, які варто неодмінно додати в бібліотеку. Відкрий для себе нові істини з цими світовими бестселерами.

Книги, які змінюють життя

 1. "Шлях художника", Джулія Кемерон
  Ця книга була написана для тих, хто ще не знайшов своє призначення в житті. Вона відмінний помічник в розкритті талантів, про які ти навіть не підозрюєш. Автор Джулія Кемерон не просто розповіла про те, як знайшла свій сенс життя, але і дає поради тобі.

  Книга "Шлях художника" - практичний курс, що складається з 12 тижнів щоденних занять. Більшість людей, які її прочитали, стверджують, що книга змінює свідомість і життя, а також вчить нас бути справжніми творцями свого щастя.

 2. "Життя без кордонів", Нік Вуйчич
  Ця книга призначена для тих, хто зневірився і любить хоч іноді скаржитися на життя.

  Автор мотивуючого бестселера Нік Вуйчич народився без рук і ніг,але зміг реалізувати себе в житті: має дві вищі освіти, самостійно друкує на комп'ютері 43 слова в хвилину, займається серфінгом, допомагає нужденним, а ще він щасливий чоловік і батько.

  У книзі "Життя без кордонів" він дає поради про те, як впоратися з тим, що нам непідконтрольний, і стати тим, ким ти бажаєш.

 3. "Їсти, молитися, кохати", Елізабет Гілберт
  Елізабет Гілберт в романі "Їсти, молитися, кохати" розповідає про сучасну жінку, яка після розлучення з чоловіком відправляється в тривалу подорож, щоб знайти сенс життя.

  Можливо, прочитавши цю книгу, ти задумаєшся про те, за своїм чи шляху ти йдеш, і навчишся шукати радості там, де не чекаєш.

 4. "1984", Джордж Оруелл
  У романі-антиутопії «1984» показані страхи і забобони жителів Океанії, які зомбовані урядом і знаходяться під наглядом влади. Головний герой Уїнстон Сміт намагається протистояти тоталітарному режиму.

  На шляху йому зустрічається дівчина, з якою у нього виникає роман. Все б нічого, але за законодавством любовні відносини між членами партії вважаються поза законом. Книга попереджає людей про небезпеку втрати індивідуальності, любові і критичного мислення.

 5. "Чоловіки з Марса, жінки з Венери", Джон Грей
  Напевно, ти чув про цю книгу.Але якщо ще не встиг її прочитати, то настійно рекомендуємо це зробити. Вона може стати справжнім ключем до твоєї довгого і щасливого історії кохання.

  Психолог Джон Грей пише про стосунки чоловіка і жінки, вказуючи на відмінності їх характерів, способів мислення і подачі своїх емоцій. А також дає практичні поради в жартівливій формі, тому читання цієї книги і корисне, і приємне.

 6. "Мистецтво любити", Еріх Фромм
  Ця книга має рівну кількість прихильників і критиків. Тому її все ж слід прочитати для загального розвитку, а які висновки з неї зробити - вирішувати тільки тобі.

  Відомий німецький мислитель оригінально розмірковує про різні види любові, пояснює, чим відрізняється зріла любов від незрілої, і багато іншого.

 7. "Маленький принц", Антуан де Сент-Екзюпері
  Якщо ти читав цю книгу, то не зайвим буде прочитати її знову. Вона актуальна для людей будь-якого віку. Кожна пропозиція в ній має глибокий сенс.

  Книга вчить нас слухати своє серце, цінувати дружбу, а також не забувати, що ми все "родом з дитинства".

Поділися з друзями цим списком книг, можливо, хтось із них зараз в пошуках чогось вартого!