sneznoe.com

10 кращих книг, які навчать тебе не опускати руки передчасно. Ніколи не здавайся!10 кращих книг, які навчать тебе не опускати руки передчасно. Ніколи не здавайся! / книги

Здаватися - не наші методи. Як би тобі не було важко зараз, подумай про те, що ця ситуація незабаром пройде, як і все в нашому житті проходить. Головне - гідно вийти зі скрутного становища, з самим мінімальним збитком для себе.

Якщо ти переживаєш переломний період, не зайвим буде звернутися до мудрості інших людей, збагачених різним життєвим досвідом. Звичайно ж, письменники теж люди, в кожну сторінку вони вкладають почуття, пишуть книги як ніби про себе.

прочитай ці цікаві історії, Які покажуть тобі, як поводяться героїчні персонажі в складних ситуаціях. У них є чому повчитися! Ці сюжети надихнуть тебе бути сильним і стійким перед будь-якими життєвими негараздами.

Книги, які вчать не здаватися

 1. Даніель Дефо "Робінзон Крузо"
  "Життя, незвичайні і дивовижні пригоди Робінзона Крузо, моряка з Йорка, який прожив 28 років в повній самоті на пустельному острові біля берегів Америки поблизу гирл річки Оріноко, куди він був викинутий корабельною аварією, під час якого весь екіпаж корабля крім нього загинув, з викладом його несподіваного звільнення піратами; написані ним самим ", - ось як звучить повна назва цієї книги.

  Класика, яку варто перечитувати кожен раз, коли є спокуса поскаржитися на життя. В якій ситуації опинився Робінзон! І яку життєстійкість він проявив. Нам всім потрібно брати з нього приклад.

 2. Борис Польовий "Повість про справжню людину"
  Неймовірний гуманізм цієї книги вражає. Ця історія хороброго льотчика з нелюдською силою волі заснована на реальних подіях, персонаж змальований з живої людини!

  Такий сюжет доводить, що нам - все під силу. Якщо ти ще не читав цю книгу, обов'язково прочитай. Вона змінить твій світ.

 3. Джоді Піколт "Ангел для сестри"
  Ганні всього 13, але вона вже перенесла незліченну кількість операцій. Вона здорова, зате її сестра - хвора на лейкемію, і батьки готові на все, щоб врятувати її. Власне, Анна з'явилася на світ лише для того, щоб допомогти їй.

  Але як склалася б доля героїні, якби вона не була прив'язана до Кейт? Анна вирішується на крок, який здався б складним більшості з нас. Звідки в неї стільки внутрішньої сили? Цей ресурс є в кожній людині, головне - навчитися дозволяти собі бути сильним.

 4. Джоджо Мойес "Один плюс один"
  У цій легкої і зворушливу історію немає жахів, глобальних проблем, моралей,пафосних сентенцій. Тільки звичайне повсякденне життя, кумедна, дивна, складна, - словом, така, яка вона і є. Адже боротися доводиться кожному з нас, нехай навіть з маленькими неприємностями.

  Джоджо Мойес вчить тому, що потрібно починати з малого, а тільки потім - братися за великі справи.

 5. Сомерсет Моем "Тягар пристрастей людських"
  Кульгавий сирота, який шукає сенс життя, розповість тобі багато на сторінках цієї книги. Стикаючись з різними людьми, головний герой у кожного дізнається, в чому полягає його мораль. І робить неминучий висновок - у кожного своя правда, а перемагає лише той, хто йде вперед, не дивлячись ні на що. Тільки сильні духом люди здатні вижити в цьому повному пристрастей світі.
 6. Джон Грін "Винні зірки"
  Підлітки, які страждають від важкої хвороби, не збираються здаватися. Вони як і раніше залишаються підлітками - отруйними, невгамовними, вибуховими, бунтівними, так само готовими і до ненависті, і до любові. Хейзел і Огастус кидають виклик долі. Їх не так лякає смерть, як звичайні ревнощі, злість і нерозуміння. Вони разом. Зараз - разом. Але що їх чекає попереду? Історія про знедолених людей, про тих, хто шукає місце в цьому житті.
 7. Ірвінг Стоун "Жага до життя"
  Жива і яскрава біографія Вінсента Ван Гога, написана Ірвінгом Стоуном, доводить, що геніальність - це не тільки дар згори, а й страшне прокляття.

  Адже таланту доводиться не тільки шукати свій шлях, але, знайшовши його, проявляти чудеса завзятості, сміливості і витримки, щоб через всі труднощі донести до байдужого світу свої великі ідеї. для успіху недостатньо бути просто талановитим, за талантом завжди повинен слідувати працю. Пам'ятай про це.

 8. Василь Гроссман "Життя і доля"
  Це - "Війна і мир" ХХ-го століття, оглушлива книга, що збиває з ніг, правдива від першої до останньої сторінки. Та сама, яка поведе тебе по всіх колах пекла війни і змусить дивитися на них, не закриваючи очі ні на секунду. А потім вона покаже тобі людей - живих, справжніх, таких же, як ти.

  У цьому пеклі вони як і раніше будуть любити, мріяти, сподіватися і боротися за краще майбутнє. У смутні часи незрозумілих військових дій ця книга дуже хороша для прочитання.

 9. Рубен Давид Гонсалес Гальєго "Біле на чорному"
  Коли тобі здається, що життя несправедливе і все йде не так, як треба, просто відкрий книгу Гальєго і ненадовго залишися в світі його персонажів - людей з обмеженими можливостями. Їхній оптимізм і абсолютно нестандартний погляд на звичні речі стануть для тебе справжнім ліками.
 10. Ернест Хемінгуей "Старий і море"
  Старий Сантьяго - не просто кубинський рибалка. Він справжній філософ. Перед обличчям смерті його не покидають думки про те, хто він і куди рухається. Мало зловити рибу - з нею ще треба доплисти до берега! Вчися у цього героя завзятості, вперто відстоюй то, що є цінним для тебе в житті.

Неодмінно згадай про ці книги, коли на душі буде важко. таку художню літературу можна перечитувати не раз. Вона вчить розвивати в собі найсильніші сторони, не шкодувати себе, коли боляче, а загартовуватися, як справжня сталь!

Покажи друзям цю статтю - ставай краще сам і допомагай іншим розвиватися.