sneznoe.com

У цьому непоказному зображенні прихована таємниця, яку можуть побачити одиниці! У нас є підказка ...У цьому непоказному зображенні прихована таємниця, яку можуть побачити одиниці! У нас є підказка ... /  Ідеї

любиш оптичні загадки і ілюзії? У нас для тебе є завдання, справляються з якої одиниці. Одна з найстаріших і найвідоміших оптичних ілюзій під назвою "Моя дружина і моя теща" побачила світ в 1888 році і до цих пір розбурхує найсвітліші уми. Виявляється, на портреті юної дівчини можна розгледіти цілих два персонажа - власне дівчину і стару! Чи впорається тільки уважний.

"Так просто!" пропонує тобі прийняти виклик і розгадати таємницю старої німецької листівки. Готовий?

зорові ілюзії

Британський карикатурист Вільям Ілай Хілл, працюючи над зображенням для німецької листівки, не мав на увазі нічого підступного. До слова, чоловік і не здогадувався, що його безневинна задумка розбурхає стільки розумів.

Тільки поглянь на зображення! Бачиш молоду дівчину, спрямувала свій погляд кудись у далечінь? Ось вона, дружина. А тепер спробуй розгледіти стару, яка опустила очі і дивиться вниз. Вдалося?

Пізніше, в 1915 році Вільям Ілай Хілл намалював образ дівчини для журналу "Puck". Саме тоді ця оптична ілюзія знайшла широку популярність.

Пізніше ілюзія перероблялася різними психологами і художниками, отримавши безліч різних варіацій.В основному, всі наступні зображення "Дружини і тещі" стали чорно-білими, адже так легше було розгледіти підступ.

Якщо тобі не вдалося розгледіти в невинному зображенні і стару, і молоду дівчину, швидше за скористайся нашої відео-підказкою. Тепер вже точно вийде!

Психологи, до речі, швидко знайшли пояснення, Чому одні можуть розгледіти два зображення тут же, а інші - витрачають на це багато часу. Виявляється, якщо тобі вдалося швидко перебудуватися і побачити друге зображення - це значить, що ти дуже гнучка особистість.

Якщо ж ти так і не зміг розгледіти другу картинку, або це далося тобі з великими труднощами, то ти дуже упертий і недалекоглядний. Правда це чи ні - вирішувати тобі!

Сподобалася ця захоплююча ілюзія? Не забудь поділитися нею з друзями в соціальних мережах, вони точно люблять такі незвичайні оптичні завдання.