sneznoe.com

Нас отруюють! Зубна паста - найграндіозніша афера ХХI століття.Нас отруюють! Зубна паста - найграндіозніша афера ХХI століття. /  Безпека

З дитинства нас вчать, що потрібно регулярно вранці і ввечері чистити зуби, інакше є велика ймовірність вже в 35 ходити з протезами. Але все більше і більше вчених схиляються до думки, що зубна паста - це одна з найбільших афер століття, і можливо, навіть частина всесвітньої змови. Йдеться саме про багату фтором пасті.

Кращий спосіб позбутися відходів промислового виробництва - продати їх людям. Одне з найбільш глобальних злочинів цього роду, як заявляють учені, - це програма фторування води і виробництво зубних паст в Європі. Редакція "Так просто!" жахнулася від цієї інформації і вирішила дізнатися, чи так це насправді.

Зубна паста з фтором

Спочатку токсичні фториди почали накопичуватися у величезних кількостях при виробництві атомних бомб в рамках програми "Манхеттен". У штаті Нью-Джерсі на звалищах хімічного концерну "Дюпон де Немур" накопичилися гори токсичних фторидів. Природно, навколо почали гинути тварини і в'янути флора, через що місцеве населення подало на компанію до суду.

Власники концерну найняли багатьох фахівців, щоб вони знайшли фтору застосування і бажано дуже корисне.Так була придумана теорія про те, що фтор зміцнює зубну емаль. "Дюпон де Немур" не просто відмазатися від суду, а й почали заробляти величезні гроші, насичуючи воду і зубну пасту фтором.

Але чи знаєш ти багатьох людей, яким зубна паста з фтором зміцнила зуби? Впевнені, немає. Як і шкіра, зуби повністю відображають стан всього організму. Звичайно, доглядати за ними треба, але нешкідливими засобами. Сульфат алюмінію і фториди змішуються, утворюється токсичний фторид алюмінію. Який і повинен зміцнити зуби. При цьому алюміній є абсолютно стороннім елементом для живого організму. Його смертельна доза - лише 1 грам!

фторид алюмінію токсичний для нирок і практично не виводиться з організму. Накопичуючись в головному мозку, солі алюмінію викликають хворобу Альцгеймера. Всього 20-40 мг фториду в день пригнічує роботу дуже важливого ферменту фосфатази, який необхідний для кальцієвого обміну. Як результат, фторид візуально утолщает кістки, але при цьому робить їм крихкими і ламкими, оскільки алюміній як більш активний в хімічному відношенні метал витісняє з сполук менш активні - кальцій і магній.

У 80-х роках було виявлено, що фторид викликає кісткові деформації, в тому числі і шпори п'ят. Кілька досліджень пов'язали зростання переломів шийки стегна зі споживанням фтору. Національна лабораторія агонії в 1988 році опублікувала дослідження про те, що фториди перетворюють нормальні клітини в ракові. Також фторид натрію пригнічує імунну систему.

А ось японські дослідні центри показали, що фториди викликають не тільки перетворення нормальних клітин в ракові, але і генетично ушкоджують клітини плоду, тому вони дуже шкідливі вагітним жінкам, особливо в першому триместрі. Навіть офіційні американські медичні організації вважають, що від фторидного отруєння в США помирає щорічно 30-50 тисяч чоловік.

Рада редакції

Ми не маємо нічого проти зубної пасти з фтором, адже вона дійсно продовжує життя зубної емалі. Але зважаючи на кількість негативних властивостей, все ж краще віддати перевагу зубній пасті без фтору. Сучасні технології пропонують великий вибір Догляду та лікарських засобів для порожнини рота.

Ми бажаємо тобі здоров'я! Поділися цією корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!