sneznoe.com

Як позбутися чорних крапок чистка за допомогою зубної щітки.Як позбутися чорних крапок чистка за допомогою зубної щітки. /  шкіра

горезвісні чорні крапки на носі і особі - не що інше, як закупорені шкірним салом сальні протоки. А чорні вони тому, що мають не захищену шкірою верхівку, на якій накопичується пил, залишки косметики, частки епідермісу ...

Чорні точки (комедони) на обличчі не є якимось відхиленням від норми і можуть з'явитися у людей будь-якого віку незалежно від статі. Але більшою мірою до них схильні ті, у кого шкіра схильна до жирності і має розширені пори. Найчастіше комедони виникають там, де шкіра найбільше жирніє: ніс, лоб, підборіддя.

Самі по собі чорні точки, крім своєї неестетичності, шкоди не несуть. Проблеми виникають тоді, коли вони починають запалюватися при попаданні в закупорену пору інфекції. Тому від чорних крапок треба позбавлятися вчасно і регулярно, бажано не дуже агресивними методами, щоб не травмувати шкіру.

Редакція "Так просто!" знайшла спосіб безболісного позбавлення від чорних крапок, який також допоможе звузити пори на обличчі, зменшити надмірну жирність шкіри і запобігти утворенню акне.

Зубна щітка проти чорних крапок

  1. Перед тим як приступити до процедури очищення закупорених пір, Прокип'ятити протягом 5 хв. м'яку зубну щітку. Над каструлею або тазом розпарити обличчя, можеш використовувати відвар лікарських трав: ромашки, чистотілу, звіробою, м'яти. Така ароматерапія буде не зайвою для загального самопочуття.
  2. Невелика кількість зубної пасти нанеси на проблемні ділянки обличчя. Потримай так пасту приблизно 5 хв., А потім легкими круговими рухами помасажуйте щіткою шкіру.
  3. Важливо врахувати, що для процедур по очищенню епідермісу підходить далеко не всяка зубна паста. Вибирай продукт, який не містить великих абразивних частинок, а також ментол у великій кількості, так як останній може викликати висипання на шкірі у алергіків.
  4. Змий пасту теплою водою, протри обличчя очищує тоніком.
  5. Можеш чергувати скрабірованіе зубною пастою з масляним масажем. Змішай кілька крапель лимонного соку з 1/2 ч. Л. масла жожоба. Вмочати зубну щітку в масляний лосьйон і розтираю проблемні зони.
  6. Проробляти процедуру очищення обличчя регулярно: 1-2 рази на тиждень в залежності від стану шкіри.
  7. Не забувай кожен раз після використання ретельно промивати щітку.

Регулярне і своєчасне очищення шкіри від залишків косметики, пилу,сального секрету, а також грамотно підібраний догляд допоможуть запобігти закупорку пір і вбережуть від таких прикрих неприємностей, як прищики і запалення.

Також зверни увагу на свій раціон: смажена, гостра і надмірно жирна їжа збільшують виділення шкірного сала. Як то кажуть, профілактика - краще лікування!

Поділися цією статтею з друзями, щоб разом виглядати на всі 100%!