sneznoe.com

Після 50 почнуться немислимі зміни в житті жінки, яка буде слідувати цьому ...Після 50 почнуться немислимі зміни в житті жінки, яка буде слідувати цьому ... / жінки

Час тече, все змінюється, а забобони залишаються. Пора з ними розлучатися, особливо якщо тобі вже за 50.

Багато хто вважає цей жіночий вік старістю і помиляються. За класифікацією ВООЗ, вона починається після 75 років, похилий вік - після 60 років, з 45 до 60 - середній вік, самий розквіт сил. 50-річні жінки - це жінки зрілого віку.

Зрілі жінки за 50

Відомо, що цих правил дотримувалася сама королева Єлизавета II. Коли вона увійшла в фазу зрілості, перехідну між молодістю і старістю, світогляд величної жінки змінилося. Вона відчуває все по-новому і удосконалює постулати щасливого життя у віці до цього дня.

Виглядає вона безперечно красивою і щасливою. Напевно і відчуває себе такою ж. Ось, що вона радила.

 1. Відмовся від дієт

  Дієти не працюють. Вони призводять до поганого настрою і зворотного ефекту: набору ваги в кінцевому підсумку, коли не залишається сил на постійне затягування пояса і хочеться пуститися у всі тяжкі.

  Просто харчуйтеся правильно, насолоджуйся всіма дарами природи, які вона підносить у вигляді продуктів. Надмірна строгість раціону і явні надмірності ще нікого не омолодили.

 2. Прийми свою сивину

  Фарбувати волосся - це нормально. Зміна зачіски, поліпшення зовнішнього вигляду, експериментування з образами - завжди на користь. Але не варто міняти колір волосся тільки для того, щоб заховати сиві пасма.

  Так ти будеш засмучуватися перед кожною фарбуванням, яка стане ознакою того, що процес старіння запущений.

 3. Важливе роби прямо зараз

  Не відкладай на потім. Вже власне і колись відтягувати. Переглянь пріоритети. У тебе є мрії, як і у кожної людини. Так, вони важливі, але через наявність безлічі рутинних побутових проблем маркуються як "термінові". Їх час точно настав. Починай здійснювати.

 4. Приймай свої помилки

  Не соромся їх, ти вже не дівчинка. Можеш сміливо розповісти друзям та знайомим про всіх помилках, яким піддавалася. А ще краще зробити це з самоіронією. Тобі стане легше.

 5. "Присвяти" себе себе

  Близько: діти, онуки, чоловік - це дуже важливі для тебе люди. Ти хочеш зробити все для того, щоб вони були щасливі. Відносини з ними будуються на твоїй віддачі.

  І дарма. Хороші відносини не можуть бути однобокими. При справжньої близькості рідні підтримують один одного на шляху самореалізації.50% свого часу присвяти собі, і навколишні зроблять те ж саме. Відмінний баланс.

 6. Чи не повторюй пройдене

  Навіть в буквальному сенсі. Зміни маршрут, яким ти зазвичай ходиш з дому в магазин. Твій мозок створив міцні нейронні зв'язки, які стали основою закоренілих звичок і шаблонного світосприйняття.

  Струсни його. Це допоможе по-іншому подивитися на світ і почати вчитися новому.

 7. Не турбуйся про думку оточуючих

  Усвідом: всім не догодиш. Краще рахуватися зі своєю совістю, ніж з громадською думкою. Це правильніше. Коли перестаєш переживати про те, що про тебе подумають, світ перетвориться в твоїх очах, і твоє ставлення до нього стане більш привітним.

 8. Відсутність грошей не виправдовує неробство

  Є люди, у яких дійсно немає грошей на проживання. А є ті, які використовують фразу про фінанси як відмовку для того, щоб нічого не робити.

  Зазвичай, коли зароджується стоїть ідея, на неї дивним чином знаходяться і засоби. Всесвіт відповідає на запит.

 9. Вір в кохання

  Любов - повинна бути твоїм перманентним станом. Від віку воно не залежить. Задумайся над таким фактом: Бреду Пітту зараз 53, і він знову вільний! Думаю, натяк зрозумілий.

 10. Виключіть неможливе

  Будь реалісткою - вимагай неможливого.Якщо раніше тобі не вистачало внутрішньої рішучості, то після п'ятдесяти вже перестань перебувати в полоні побоювань і прояви все якості зрілої жінки.

старіння жінки - природний процес. Не бійся його. Але пам'ятай слова Філліс Шлоссберг: "Красива молодість дана багатьом, старість - обраним". Будь в числі обраних, працюй над якістю свого життя, насолоджуючись нею.

Якщо ця стаття надихнула тебе на рух вперед, то це чудовий результат прочитання. Поділися натхненням з подругами, поширивши її в соцмережах.